ebook Smacznie Zdrowo Zgodnie z Grupą Krwi - Urszula Lemańska

Smacznie Zdrowo Zgodnie z Grupą Krwi

 

Książka przedstawia ogólne zasady diety zgodnej z grupą krwi, oparte na założeniach przedstawionych przez dr Petera D’Adamo. Jednak głównym jej założeniem jest dostosowanie menu do polskich realiów, a celem – by przygotowane i spożywane potrawy były nie tylko zdrowe i smaczne, ale również subtelnie rozwijały naszą duchowość. Dlatego czytelnik znajdzie tu przepisy jarskie, z produktów naturalnych, nieprzetworzonych, dostępnych w naszym kraju.

Każdy, kto zdecyduje się podjąć wyzwanie i zechce zmienić swój styl życia na lepszy, bardziej zgodny z jego prawdziwą naturą, z pewnością odkryje wiele ciekawych tajemnic swojego ciała i ducha.

Mam nadzieję, że ta pozycja dostarczy Państwo wielu miłych wrażeń smakowych i będzie miłą przygodą, która zachęci do twórczego poszukiwania własnych rozwiązań kulinarnych. Autorka.

Dodaj komentarz


Ta ksiązka tylko z pozoru jest bez sensu. Mało kto wie, ale kiedyś przeprowadzono badania z których wynikało, że osoby z krwią grupy "0" nie powinny być wegetarianami. Grupa "0" jest najbardziej pierwotna, a wszyscy wiemy jaka była dieta ludzi na początku ich rozwoju, głównie mięsna.

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 14:35


Dieta wynikająca z grupy krwi? To brzmi może odrobinę sensowniej niż "dieta znaków zodiaku" lecz nadal woła o pomstę do nieba. Kiedy przestaną wreszcie powstawać takie bzdury?

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 14:32

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj