ebook NiePoradnik Zdrowotny - Beata Jakubowska

NiePoradnik Zdrowotny

NiePoradnik Zdrowotny daje mnóstwo rozwiązań na dolegliwości naszych czasów, ale daje też wiedzę informującą nas, z czego wynikają te problemy zdrowotne.
Skondensowana, konkretna poparta wieloletnim doświadczeniem wiedza podana w przejrzysty, jasny i czytelny sposób.
Zastosowanie naturalnych metod wspomagających leczenie naszego organizmu pomaga nie tylko tu i teraz, ale przede wszystkim uczy nas jakich błędów nie należy popełniać, jeśli pragniemy zachować zdrowie jak najdłużej oraz podaje proste sposoby na poprawę zdrowia, na to czego powinniśmy unikać i czego się wystrzegać, a w przypadku istniejącej choroby, w jaki sposób ją rozpoznać i jakie podjąć działania w celu jej usunięcia.
Uważam, że ten obiektywny, praktyczny Poradnik z niezwykle skutecznymi dla poprawy zdrowia wskazówkami, powinien zagościć w każdym domu i stać się częścią życia każdego z nas, tak jak stał się częścią mojego życia.
Uzyskane porady z tej książki wykorzystałam do zlikwidowania wieloletnich dolegliwości, na które nikt  wcześniej nie znalazł rozwiązania.
Po drodze do zdrowego życia znalazłam to, co uczyniło mojemu zdrowiu wiele dobra. Z całego serca dziękuje Autorce książki, pani Beacie Jakubowskiej, za pomoc jaką otrzymałam, dzięki wykorzystaniu porad zawartych w tej książce.
Polecam NiePoradnik Zdrowotny każdemu człowiekowi, dla którego priorytetem jest długie życie w nieprzemijającym zdrowiu.

Nina Zarzycka

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj