ebook Bóle kręgosłupa i stawów - Jadwiga Górnicka

Bóle kręgosłupa i stawów

Co zrobić, żeby zachować zdrowy kręgosłup i sprawne stawy? O co zadbać w rozwoju dziecka, żeby nie miało w przyszłości problemów z kręgosłupem? Jak sobie pomóc, gdy łamie nas w kościach?

Dr Jadwiga Górnicka podaje sprawdzone porady na bóle reumatyczne, schorzenia kości, stawów i kręgosłupa.

W książce między innymi:

  • cenne porady profilaktyczne
  • ćwiczenia na bolące stawy i kręgosłup
  • przepisy na skuteczne masaże
  • kąpiele oraz mieszanki ziołowe na reumatyzm i inne schorzenia

Dbaj o siebie... naturalnie!

Dodaj komentarz


Cienka objętościowo książka, która może pomóc niemal wszystkim ludziom cierpiącym na wymienione w tytule bóle. W książce znajdziemy porady profilaktyczne i kilka przykładowych ćwiczeń uśmierzających ból. Do opisywanych masaży będzie potrzebna druga osoba i raczej bez rehabilitanta się nie obejdzie. Ciekawe są za to mieszanki ziołowe stosowane do kąpieli (nawet jedną wypróbowałem, nie powiem skuteczna). Ten poradnik to pozycja godna zainteresowania.

Dark Noise - 23 czerwca 2013 23:13


W dzisiejszych czasach coraz więcej osób miewa problemy z najważniejszą oporą naszego ciała - kręgosłupem- książka napisana jest nie tylko dla tych których już zaczyna boleć kręgosłup bądź stawy, ale również dla tych którzy chcą zapobiec temu typu dolegliwościom oraz poćwiczyc nieco swoje ciało.
LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ - nie warto wydawać miliony na rehabilitantów, postaraj się sam zapobiec problemom i poćwicz swój kręgosłup i stawy wraz z tym poradnikiem.

Tralalalalalala - 23 czerwca 2013 22:42

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj