Rozwiń swą moc

Rozwiń swą moc, zadbaj o siebie i lepiej zarządzaj stresem

 

Poznaj i zrealizuj w trzech krokach program rozwojowy, który pomaga zwiększyć dobrostan psychiczny, rozwinąć wiarę w siebie i uodpornić się na stres. Bazując na najnowszych rozwiązaniach psychologii pozytywnej autor pokazuje, jak rozwijać potencjał osobisty i przekazuje solidną dawkę wiedzy oraz praktycznych ćwiczeń. Program podzielono na trzy kroki, które odpowiadają ważnym wartościom w naszym życiu. Są to: POZYTYWNOŚĆ, ZDROWIE, AKCEPTACJA.

Jak na co dzień wprowadzać w życie te wartości? Co robić, by Twoje poczucie szczęścia i dobrostan rosły? Recepta jest dość prosta, ale wymaga też zaangażowania i aktywnego uczestnictwa ze strony Czytelnika. Po pierwsze, wnieś więcej pozytywności w swoje życie. Chodzi o pozytywne emocje, pozytywne aktywności i ludzi, którzy mają na Ciebie dobry wpływ. Po drugie, zadbaj o ciało i zdrowie, podejmij dowolną aktywność fizyczną i lepiej zarządzaj swoim stresem. Po trzecie, nadawaj sens swoim codziennym działaniom, a także ucz się bardziej akceptować siebie i swoje życie. Nie skupiaj się na tym, czego Ci brakuje. Buduj na tym, co masz i doceniaj to.

Ta książka zachęca do spojrzenia na życie jako projekt, któremu Ty nadajesz swój kierunek. Została napisana przede wszystkim z myślą o osobach, które chcą prowadzić sensowne życie, lepiej radzić sobie z problemami, wzmacniać swój dobrostan oraz doświadczać więcej pozytywności w trudnych czasach.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj