ebook Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji - Wojciech Filaber

Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji

W jaki sposób odnaleźć prawdę dotyczącą prawdziwej natury własnej egzystencji? Jak zauważyć to, czego nie można dostrzec gołym okiem? W jaki sposób rozpoznać otaczającą nas iluzję? Ta książka jest wspaniałą pozycją dla osób szukających dogłębnej wiedzy dotyczącej korzyści, jakie medytacja oferuje i dla tych, których zwyczajnie interesuje medytacja. Ta książka została napisana dla osób zaglądających na co dzień do własnego wnętrza w celu odnalezienia swojej prawdziwej natury. Otwórz ją, a ogarnie Cię wewnętrzny spokój. Autor, Wojciech Filaber, mieszka obecnie w Londynie. Po raz pierwszy wyjechał w podróż do Tajlandii w 2004 roku i zainteresował się Buddyzmem. Od tego czasu jego życie poświęcone było pracy nad własnym rozwojem wewnętrznym i duchowym. Wojciech ukończył studia z psychologii na Middlesex University w północnej części Londynu i w trakcie studiów zainteresował się zdrowiem umysłowym i medytacją. Ponieważ miał on możliwość obserwacji, jak również czerpał nauki od największych mistrzów medytacji, nabył cenne doświadczenie dotyczące tego, w jaki sposób pozostać w łączności z własnym wnętrzem. Wojciech ma nadzieję, że czytając tę książkę zachęcisz siebie do głębszego zapoznania się z naukami, które Ci wielcy mistrzowie oferują i przy okazji zachęcisz siebie do stosowania medytacji w codziennym życiu.

Dodaj komentarz


Dużo jest książek o medytacji i mało która przekona mnie do swoich racji. Nie dlatego, że są bez wartościowe. Powiedziałbym raczej, że niedostosowane do realiów zachodniego świata. Ta pozycja jest jednak drobnym wyjątkiem. Zachęta do medytacji przybiera tu formę nie ćwiczeń tylko prezentacji różnych podejść do medytacji. Można się zapoznać jak widzieli (widzą) rolę medytacji w życiu człowieka różni myśliciele. Warto się zapoznać nawet jeśli nie chcemy medytować.

Dark Noise - 30 czerwca 2013 08:06


Medytacja - to zagłębianie się w myślach oraz praktyki udoskonalające siebie, bywają nieraz trudne do wykonania. Niektórzy nie dają sobie z tym rady , jednak książka daje przykład że każdy wierząc w siebie może temu stawić czoła ! Dzieło przedstawia wiele postaci , słynnych w dziedzinach zagłębiania się we własnym umyślę . Czyta się ją przyjemnie i myślę że każdy po tej lekturze będzie chciał spróbować takiej techniki pracy nad sobą .

Tralalalalalala - 22 czerwca 2013 23:57

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj