ebook Dragon Age: Inkwizycja - opis przejścia - poradnik do gry - Jacek "Stranger" Hałas,Patrick "Yxu" Homa

Dragon Age: Inkwizycja - opis przejścia - poradnik do gry

Opis przejścia do gry Dragon Age: Inkwizycja ma do zaoferowania bardzo szczegółowe omówienia wszystkich zadań dostępnych w produkcji studia BioWare. W pierwszej części tego poradnika zamieszczone zostały dokładne opisy głównych questów, czyli misji wykonywanych w ramach przechodzenia głównego wątku fabularnego gry. Drugi duży rozdział zawiera opisy przejścia zadań związanych z drużyną, zarówno tych polegających na pozyskaniu nowych towarzyszy, jak i misji zlecanych bezpośrednio przez sojuszników. Kolejny obszerny rozdział to poboczne zadania, których w grze jest mnóstwo. Zadania te podzielone zostały według lokacji, w których są one rozgrywane. Bardzo istotną cechą niniejszego poradnika jest to, że opisy przejścia zadań uwzględniają zawsze wybory, przed którymi możemy zostać postawieni, oraz konsekwencje podjętych decyzji (te, których efekty są natychmiastowe, jak i bardziej odłożone w czasie). Oprócz opisów dostępnych zadań w poradniku znalazły się także wysokiej jakości mapy wszystkich lokacji odwiedzanych w trakcie gry. Na mapach zaznaczone zostały przede wszystkim miejsca rozpoczynania poszczególnych questów, aczkolwiek w określonych przypadkach informują również one o innych obszarach odwiedzanych podczas zaliczania zadań. Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier role-playing, w której ponownie przenosimy się do barwnego świata o nazwie Thedas. Musimy stanąć na czele Inkwizycji i poprowadzić ją do zwycięstwa przeciwko siłom zła pojawiającym się w związku z rozdarciem granicy pomiędzy światem żywych i Pustką.

UWAGA - Poradnik ten jest jednym z trzech, które przygotowaliśmy do gry Dragon Age: Inkwizycja . Jeżeli szukasz podstawowych informacji na temat wszystkich najważniejszych elementów rozgrywki (rozwój postaci, walka, eksploracja świata itp.) to zapoznaj się z naszym przewodnikiem. Jeśli z kolei jesteś zainteresowany informacjami o świecie gry i mapami dostępnych lokacji to przejdź do atlasu świata.

Zawartość poradnika z opisem przejścia gry Dragon Age: Inkwizycja:

 • Omówienia wszystkich głównych zadań gry, uwzględniające możliwe wybory oraz konsekwencje podjętych decyzji
 • Omówienia wszystkich zadań związanych z towarzyszami
 • Omówienia wszystkich pobocznych zadań dostępnych w grze
 • Wysokiej jakości mapy wszystkich lokacji świata gry z zaznaczonymi miejscami rozpoczynania zadań i ważnymi obszarami odwiedzanymi w trakcie ich przechodzenia

Poradnik - opis przejścia do gry Dragon Age: Inquisition stanowi dokładną, bogato ilustrowaną solucję wszystkich zadań i aktywności dostępnych w tym tytule. Poradnik przedstawia również możliwe wybory i ich konsekwencje oraz mapy powiązane z zadaniami.

Dragon Age: Inkwizycja - opis przejścia zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

 • M3 Zaziemie (Hinterlands) (Mapy związane z zadaniami)
 • M16 Syczące Pustkowia (Mapy związane z zadaniami)
 • Oczy i serca przebiegłe (Wicked Eyes and Wicked Hearts) (Główne zadania (Ścieżka Inkwizytora))
 • M18 Święte Równiny (Mapy związane z zadaniami)
 • Grobowiec Fairela (The Tomb of Fairel) (Poboczne zadania - Syczące Pustkowia (The Hissing Wastes))
 • M5 Wybrzeże Sztormów (Mapy związane z zadaniami)
 • Oto jest otchłań (Here Lies the Abyss) (Główne zadania (Ścieżka Inkwizytora))
 • M15 Emprise du Lion (Mapy związane z zadaniami)
 • Pozostałe drobne zadania (Poboczne zadania - Podniebna Twierdza (Skyhold))
 • M19 Zachodnie Podejście (Mapy związane z zadaniami)

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj