ebook Od Żółtodzioba do Korepetytora - Paweł Tomicki

Od Żółtodzioba do Korepetytora

Książka ma na celu poprawić jakość usług świadczonych przez korepetytorów, pomóc im zrozumieć pewne zachowania, ograniczenia i możliwości uczniów, poprawić kontakty z rodzicami podopiecznych, podpowiedzieć jak zdobyć i zatrzymać przy sobie klientów, pracować nad sobą i pokazać co można zrobić, aby stać się bardziej efektywnym w swojej pracy.

Przeanalizujemy też miejsca pracy korepetytora, pomówimy o reklamie, marketingu, konkurencji, sprawach interpersonalnych, rozwoju osobistym, narzędziach potrzebnych Ci w codziennej pracy, oczekiwaniach względem korepetytorów, ich czasie pracy, niedopuszczalnym zachowaniu korepetytorów, obiekcjach, dylematach, mitach oraz o najważniejszych zagadnieniach z metodyki nauczania, materiałach dydaktycznych i wypaleniu zawodowym. Znajdziesz tutaj wiele odpowiedzi i mnóstwo ciekawych zagadnień.

Czy brzmi to obiecująco? Publikacja po prostu jest ciekawa. Pisałem ją z wielkim zaangażowaniem i starannością, więc ma swoją wartość.

Książka ta napisana jest lekkim językiem i jest “lekkostrawna“, z odrobiną humoru i życiowych anegdot, więc miło się ją czyta. Moje założenie jest następujące – jeśli pomogę Tobie być lepszym korepetytorem, lepiej i chętniej będą pracować Twoi uczniowie.


Książka dostępna jest również w wersji audiobooka.

www.angielskizwerwa.pl

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj