ebook Jak przeżyć rozstanie i zadbać o siebie - Lisa Letessier

Jak przeżyć rozstanie i zadbać o siebie

Dwoje ludzi spotyka się, zakochuje w sobie, planuje razem przyszłość, dzieli się swoim szczęściem z całym światem i nagle jednego dnia okazuje się, że… miłość się skończyła.

Prawdopodobnie każdy z nas w życiu doświadczył kresu miłości w związku. Wywołuje to mnóstwo emocji i ma ogromny wpływ na nasze życie. Nie musisz jednak przechodzić przez ten proces samotnie. Psycholog Lisa Letessier towarzyszy ci na kartach niniejszego poradnika w tym trudnym okresie.

 

Z książki dowiesz się m.in.:

  • dlaczego zerwanie powoduje tak ogromne cierpienie i jak sobie z tym poradzić,
  • jak stawić czoło negatywnym emocjom,
  • w jaki sposób pomóc sobie lub swoim bliskim w tej trudnej sytuacji,
  • jak nie popaść w rozpacz i z optymizmem patrzeć w przyszłość.

 

Autorka proponuje 12-tygodniowy program, dzięki któremu nie poddając się smutkowi, poradzisz sobie z tym niełatwym doświadczeniem. Poznaj ćwiczenia i techniki, które pozwolą wyjść na prostą, a w relacjach z innymi nie popełniać tych samych błędów w przyszłości.Zacznij nowy etap życia już dziś!

Lisa Letessier - Jest psychologiem klinicznym. Członek AFTCC (Association Française de thérapie comportementale et cognitive) oraz EMDR. Specjalizuje się w terapii poznawczej i behawioralnej. Zajmuje się m.in. terapią par. Autorka poradnika Kłamstwo w związku. Odejść czy zostać, współautorka książki Les 50 phrases à dire ou ne pas dire à son enfant.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj