ebook Sekrety - Alexi Lexi

Sekrety

"Sekrety" to trzy krótkie opowiadania erotyczne.

"Sekretne pożądanie"

Emily miała tylko osiemnaście lat, gdy poznała Daniela – mężczyznę, który był od niej dwa razy starszy i prowadził z jej ojcem wspólny biznes. Dziewczyna walczyła z niechcianymi uczuciami, ale im dłużej przebywała w obecności mężczyzny, tym bardziej ją do niego ciągnęło. Dla Daniela Emily była zakazanym owocem. Córka przyjaciela, tak bardzo zawróciła mu w głowie, że w końcu uległ jej namowom i przestał ukrywać swoje pragnienia. Wiedział, że to co robili było złe, ale przyciąganie między nimi było zbyt silne, by zrezygnować z zakazanego romansu.

"Sekretna obsesja"

Spotykając na swojej drodze Amandę, Colin nie spodziewał się, że kobieta stanie się jego małą obsesją. Od momentu, kiedy wprowadziła się do ich wspólnej kamienicy, obserwował ją uważnie i śledził każdy ruch. Amanda udawała, że go nie dostrzega. Prawda była jednak zupełnie inna. Ona również zauważyła intrygującego sąsiada i pod wpływem śmiałości złożyła mu pewną propozycję.

"Sekretne zakochanie"

Megan będąc nastolatką zakochała się w przyjacielu brata. Dziewczyna próbowała się do niego zbliżyć, ale nie potrafiła zwrócić na siebie jego uwagi. Załamana postanowiła wyjechać, by leczyć swoje serce w samotności. Do rodzinnego miasta wraca po dziesięciu latach na ślub brata. Wie doskonale, że będzie musiała zmierzyć się ze swoją szkolną miłością. Liczy, że dawne uczucie wygasło. Wszystko się jednak komplikuje, gdy ponownie spotyka na swojej drodze Nicolasa.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj