Czytanie z dłoni. Podstawy i analiza

Analiza ręki jest określana jako sztuka przepowiadania losu człowieka na podstawie linii dłoni. Można z niej odczytać całą skalę ludzkich mocy i słabości. Kształt naszych dłoni, znajdujące się na nich linie, wzgórza i inne charakterystyczne znaki świadczą o temperamencie, życiu uczuciowym i charakterze każdego z nas, a także są zwierciadłem zdarzeń przeszłych przypadków, które wywarły na nas długotrwały wpływ.

Zawarte w tej książce informacje umożliwią Czytelnikowi rozpoznanie i odczytanie zaklętych w liniach dłoni, w wyglądzie palców i paznokci, odpowiedzi na pytania o energię życiową a także o predyspozycje zawodowe. Wiedza zawarta w tej książce, traktowana z szacunkiem i powściągliwością, pozwoli wnikliwemu Czytelnikowi odkryć prawdę o sobie i uzyskać odpowiedź na pytanie o ogólny kierunek, w którym powinien podążać, aby  swoje życie uczynić szczęśliwszym i bardziej interesującym.

Dodaj komentarz


Co można powiedzieć o tej książce skoro niemal już wszystko zostało powiedziane poniżej? Kogo interesuje chiromancja (stara sztuka czytania z dłoni) ten nie powinien opuszczać tej pozycji. Szczególnie, że jest to jeden z niewielu poradników o tej tematyce tak szczegółowo i rzetelnie przygotowanych. Dzięki tej książce nauczymy się jak interpretować wszystkie znaki, które znajdują się na naszych dłoniach. Polecam, ale tylko zainteresowanym tematem.

Dark Noise - 28 czerwca 2013 07:09


Kiedyś w przeszłości na ulicach dużych miast można było spotkać cyganki, które zachęcały (czasami zbyt nachalnie) do powróżenia z dłoni. Trudno powiedzieć czy mówiły prawdę czy też nie. Jednak sztukę czytania z dłoni zwaną chiromancją nie można uznać za bzdurę. Książka pozwala na samodzielne odczytywanie i interpretację linii, znaków, kształtów jakie znajdujemy na naszych dłoniach. Dokładne przedstawienie zagadnienia zainteresuje niejednego czytelnika.

Doris - 18 maja 2013 09:15


Chiromancja, sztuka czytania z dłoni nie jest młoda. Pozycja wyjaśnia wiele spraw i prostuje częste błędy (rozpowszechnione przez niektóre czasopisma). Dla zainteresowanych.

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 14:17


Jak na książkę o czytaniu z dłoni, jest ona dość dobrze napisana. Nie ma w niej częstych błędów pojawiających się w innych pozycjach tego typu. Jest to bardzo dobra książka dla zainteresowanych tematem.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 14:13

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj