ebook Dziennik perfekcyjnej pani domu. Ponad 1000 porad na każdą okazję - Weronika Łęcka

Dziennik perfekcyjnej pani domu. Ponad 1000 porad na każdą okazję

Uniwersalny poradnik dla kobiet, które mają ambicję dojść do perfekcji w prowadzeniu domu. Książka zbudowana w oparciu o kalendarium na rok 2013 pozwoli zaplanować prace domowe, których nasilenie związane jest z daną porą roku. Zawiera ok. 1000 porad tematycznie nawiązujących do konkretnych miesięcy.

Czytelniczki znajdą tu informacje o tym, jak powinna być prowadzona zdrowa, smaczna i ekonomiczna kuchnia, jak przygotowuje się zapasy  na zimę, jak prostymi i dostępnymi śodkami utrzymać nienaganną czystość w domu, jak skutecznie usuwać plamy, jakie środki zastosować, aby nasze ubrania i obuwie służyły jak najdłużej.

Znajdą tu także przydatne porady kosmetyczne, dowiedzą się, jak domowymi sposobami można usuwać niektóre dolegliwości i schorzenia, jak pielęgnować rośliny domowe i ogrodowe lub zwalczać szkodniki i insekty.

Kalendarium i pozostawione miejsca na notatki pozwolą uzupełniać zawartość książki o własne przepisy, porady, ważne zapiski.

Dodaj komentarz


Niedobrze być perfekcyjnym. Jak się już ktoś nim stanie, to nie ma się z czego poprawiać (osiągnął szczyt, może spaść). Książka zawiera jednak cenne rady i sposoby na utrzymanie porządku. Forma kalendarium jest według mnie nieporozumieniem.

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 22:11


Nie rozumiem tego parcia na bycie "perfekcyjną" - perfekcyjną mamą, żoną, panią domu. A co nam to da? Wystarczy, że będziemy "dość dobre" - to naprawdę akurat. Więc na temat tej książki powiem tyle - wystrzegajcie się zawartego w niej myślenia.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 21:31

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj