ebook Alergia. Skuteczne metody leczenia - Barbara Jakimowicz-Klein

Alergia. Skuteczne metody leczenia

Męczą Cię napady kaszlu? Cierpisz na chroniczny nieżyt nosa? Miewasz duszności, wysypki lub łzawienia? Zastanawiasz się, jaka jest przyczyna Twoich dolegliwości? Alergia! – oto odpowiedź. Choroba ta jest jedną z najczęściej występujących w XXI wieku. Jeszcze w ubiegłym stuleciu cierpiał na nią zaledwie 1% społeczeństwa, dzisiaj – przeszło 1/5 całej populacji. Statystyki są alarmujące: co 20 osoba nie może się pozbyć uciążliwej wysypki, a co 5 – kataru siennego. Na ataki astmy narażone jest co 14 dziecko, przy czym liczba ta nieustannie wzrasta, szczególnie w krajach rozwiniętych gospodarczo. Jak twierdzą fachowcy, to właśnie postęp cywilizacyjny, a także nieodpowiednia dieta, towarzyszący nam stres oraz zmienność klimatu sprzyjają powstawaniu alergii. Schorzenie to jest bowiem ściśle związane z zaburzeniem adaptacji układu immunologicznego człowieka do nowych warunków środowiskowych. Jeśli więc męczą Cię napady kaszlu, cierpisz na chroniczny nieżyt nosa, astmę oskrzelową bądź uczulenie i nie wiesz, jak pozbyć się uporczywych dolegliwości – koniecznie przeczytaj niniejszą książkę. Alergia. Skuteczne metody leczenia to doskonałe vademecum, z którego dowiesz się, czym jest alergia, jak można ją leczyć, jak złagodzić jej objawy i co robić, żeby się przed nią ustrzec. Jesteśmy przekonani, że Barbara Jakimowicz-Klein – autorka tekstu i znawczyni tematu – w swoim małym, ale wyczerpującym poradniku odpowiedziała na wszystkie ważne pytania! Zajrzyj do tej książki koniecznie!

Dodaj komentarz


Ciekawa i potrzebna pozycja. Szczególnie, że łykanie tabletek nie zawsze pomaga, a próby alergiczne (aby ustalić na co się jest uczulonym) są czasochłonne. Poza tym coraz więcej substancji jest alergenami. Książka mówi o tym czym jest alergia. Jak można złagodzić objawy, a nawet jak się przed nią ustrzec. Wprawdzie wcześniej odkryłem metodę na mój katar sienny ale książka utwierdziła mnie tylko, że się nie myliłem.

Dark Noise - 30 czerwca 2013 22:10


To jest bardzo dobry i specjalistyczny poradnik ! Można tu znaleźć wiele dobrych rad i pomysłów jak radzić sobie z przykrymi dolegliwościami. Wiele moich przyjaciół zasięgnęło rad z tego podręcznika i oni również polecali mi tę książkę . Przeczytałam i nie żałuję ! Mój katar sienny nie jest już tak dokuczliwy i mogę swobodniej oddychać ! Polecam wszystkim którzy mają wszelkiego rodzaju uczulenia na pewno będą mogli znaleźć tutaj pomoc !

Tralalalalalala - 23 czerwca 2013 00:10


Potrzebna pozycja. Stosowałam tyle metod na moje uczulenie. Tutaj odnalazłem "ratunek".

Cezary Kolczuga - 20 kwietnia 2013 19:03

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj