ebook 25 sposobów na niejadka - Fiona Faulkner

25 sposobów na niejadka

To nie jest zwykła książka kucharska. Tworzy ją zbiór przepisów na dania, które rodzice mogą przyrządzić razem z dziećmi oraz zestaw zasad, które powinni poznać, zanim w desperacji zdecydują się przekupić swojego niejadka czekoladą. Podpowiada, jak sprawić, aby jedzenie nie stało się wrogiem, a kuchnia – polem bitwy.

To niezbędny poradnik dla każdego rodzica, którego dzieci nie chcą jeść nawet najprostszych potraw. Korzystając ze sprawdzonych przepisów i wskazówek autorki, można zmienić nawyki żywieniowe każdego niejadka! Książka zawiera mnóstwo przydatnych rad, sprytnych sztuczek oraz doskonałych przepisów.

Dodaj komentarz


Może wydać się to dziwne, ale pamiętam jakim byłem niejadkiem i co wymyślali rodzice abym tylko zjadł kolejną łyżkę np. zupy. Gdyby ta książka była wtedy dostępna pewnie moi rodziciele nie mieliby ze mną "kuchennych" problemów. Świetna pozycja.

Cezary Kolczuga - 9 kwietnia 2013 15:12


Miałam tą książkę ledwie raz w rękach, przejrzałam ją tylko, ale mnie zachwyciła. Wydawała się być najlepszą książką "dziecio-kucharską", jaką kiedykolwiek czytałam.

Aleksandra Skibińska - 9 kwietnia 2013 12:43

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj