ebook Olbrzymy i Krasnale cz.2. Wielkie wydarzenia -  O-press

Olbrzymy i Krasnale cz.2. Wielkie wydarzenia

  • Autor:

    O-press

  • Wydawnictwo:

    Artemis

  • Format:EPUB + MOBI

Polecamy wszystkim dzieciom tę wspaniałą książeczkę opowiadającą o przygodach zabawnych krasnali, olbrzyma o imieniu Ojejek i leśnych zwierzątek mieszkających w bajkowej krainie zwanej „Krasnalowem”.Bajeczka składa się trzech oddzielnych opowiadań: Jagodowa niespodzianka, Taras widokowy i Sąd nad liskiem. Ciekawa treść napisana niezwykle pogodnym i przyjaznym dla dzieci językiem, piękne kolorowe ilustracje zachwycą nie tylko małych czytelników, ale sprawią radość również ich rodzicom.

Dodaj komentarz


Naprawdę świetna książka dla dzieci, nie ma w niej żadnych drastycznych scen, nie musimy obawiać się, że z powodu tej książki nasze dzieci zaczną się agresywnie zachowywać. Wspaniała książeczka, zabierze ona czytelnika w świat magii, który szybko nie pozwoli o sobie zapomnieć, opowieść ta pobudzi wyobraźnię naszej pociechy i na pewno dzięki niej nasze dziecko będzie jeszcze bardziej kreatywne, która matka by tego nie chciała. Moje dziecko od razu pokochało wszystkich krasnali. Polecam.


Druga część świetnej ksiażki dla dzieci. "Wielkie wydarzenia" znów zabierają najmłodszych na wyprawę do Krasnalowa. po raz kolejny możemy tu spotkać przyjaciół krasnali idobrze nam znanego z pierwszej części olbrzyma Ojejka. Całość (jak z resztą wszystkie części) napisana prostym i zrozumiały językiem, oraz okraszona przepięnymi i niezwykle barwnymi ilustracjami. Cała seria idealna na czytanie do poduszki lub jako książka na podróż. Dzieci będą zachwycone

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj