ebook Umiesz? Zdasz! - Ewa Lipińska

Umiesz? Zdasz!

Zbiór zadań Umiesz? Zdasz! jest przeznaczony dla osób przygotowujących się do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego na poziomie średnim ogólnym (B2). Składa się z pięciu części, które sprawdzają: umiejętności gramatyczne (w oparciu o program zawarty w podręczniku Kiedyś wrócisz tu... Cz. I: Gdzie nadwiślański brzeg E. Lipińskiej i E.G. Dąmbskiej), stopień opanowania sprawności receptywnych – czytania i słuchania oraz produktywnych – pisania i mówienia. Poprawność odpowiedzi części I – III można sprawdzić w kluczu. Każda część jest zaopatrzona w odrębny wstęp i spis treści. Zbiór zadań Umiesz? Zdasz! może również pełnić funkcję uzupełniającą w stosunku do podręcznika kursowego na poziomie B2.

 

Wydanie elektroniczne nie zawiera nagrań dźwiękowych znajdujących się na płytach CD dołączonych do wydania papierowego

 

Dodaj komentarz


Pani Aleksandro nie jest to dziwne, że ktoś chce się nauczyć języka polskiego. Co ma zrobić cudzoziemiec, który za żonę ma Polkę i zamieszkał w naszym kraju? Ta książka jest właśnie dla takich ludzi (między innymi).

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 18:14


Jakoś nie jestem w stanie przyswoić sobie faktu, że ktoś może chcieć uczyć się polskiego jako obcego. To naprawdę jest dziwne.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 17:34

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj