ebook Treasure Island. Wyspa Skarbów - Rober Louis Stevenson

Treasure Island. Wyspa Skarbów

Dwujęzyczna adaptacja powieści Treasure Island / Wyspa Skarbów R. L. Stevensona to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów powieści, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski.

Adaptacja została przygotowana z myślą o czytelnikach średniozaawansowanych, jednak dzięki dwujęzycznej wersji książki mogą z niej korzystać czytelnicy dopiero rozpoczynający naukę angielskiego.

Odnośniki umieszczone przy każdym akapicie umożliwiają zmianę wersji językowej z angielskiej na polską i z polskiej na angielską.

Dodaj komentarz


Świetna, legendarna powieść dla młodzieży o piratach, zaginionych skarbach, bezludnych wyspach i dalekich wyprawach. Klasyka powieści o piratach, od czasu jej napisania nie było lepszej książki na ten temat. Doczekała się wielu udanych adaptacji filmowych, najbardziej utkwiła mi w pamięci wersja animowana, która rozgrywa się w … kosmosie. Nieustające źródło inspiracji, co samo w sobie świadczy o jej klasie. Gorąco polecam.

M K - 2 lutego 2014 00:04


Bardzo popularna książka tym razem w wersji dwujęzycznej. To jedna z tych historii, które każde dziecko dobrze zna, a jeśli nie to znaczy, że powinien czym prędzej ją poznać, Świetny pomysł na prezent dla dziecka, jak wiadomo dzieci języki przyswajają szybciej, dlatego myślę, że powinno im się czytać tego typu utwory. Zawsze łatwiej uczyć się w ten sposób angielskiego, kiedy czytamy coś co jest nam już dobrze znane. Bajka ta jest pełna magii, dosłownie i jak sądzę zauroczy każdego. Po wielu latach miło przeczytać coś takiego i wrócić wspomnieniami do dziecięcych lat.

Tralalalalalala - 24 czerwca 2013 23:30


Skrócona wersja znanej powieści przygodowej o piratach poszukujących skarbu w wersji dwujęzycznej. Publikacja powstała, by w interesujący sposób zachęcić ludzi do nauki języka obcego. Dostosowana jest do poziomu średniozaawansowanego, a dzięki jej treści można wzbogacić swoje słownictwo praz językowe umiejętności. Nauka przez zabawę, a tym jest właśnie czytanie w obcym języku, to dobry sposób na naukę. Dodatkowo można skorzystać z nagrań i ćwiczeń. Polecam.

YoAnna - 30 maja 2013 22:06

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj