ebook Peter Pan. Piotruś Pan - James Matthew Barrie

Peter Pan. Piotruś Pan

Dwujęzyczna adaptacja powieści „Peter Pan / Piotruś Pan” to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski.


Adaptacja została przygotowana z myślą o czytelnikach średniozaawansowanych, jednak dzięki dwujęzycznej wersji z książki mogą korzystać czytelnicy dopiero rozpoczynający naukę angielskiego.

Odnośniki umieszczone przy każdym akapicie umożliwiają zmianę wersji językowej z angielskiej na polską i z polskiej na angielską.

Dodaj komentarz


Każdy zna historię dzielnego małego chłopca? Na pewno nie każdy. Ja długo nie znałem wersji książkowej. Ostatecznie skusiłem się na ta głównie ze względu na jej dwujęzyczność. Ciekawa historia o świecie bez dorosłych staje się jeszcze ciekawsza kiedy czyta się ją w oryginalnym języku. Świetna książka do samodzielnej nauki, szczególnie że opowieść ciekawa. Taki sposób na naukę jest o wiele skuteczniejszy. Bardzo polecam.

Dark Noise - 24 czerwca 2013 16:53


Każdy zna historię dzielnego małego chłopca, który nie chciał dorosnąć i stworzył sobie i swoim przyjaciołom świat wolny od dorosłych. No i pamiętamy oczywiście jego odwiecznego wroga Kapitana Haka. Tym razem mamy niedokońca orginalną wersję tej powieści, ale dodatkowo pozwala nam nauczyć się języka w sposób nie bardzo trudny. Wprawdzie sama jestem osobiście zwolenniczką orginalnej wersji tej książki, ale po dodaniu do tej języka angielskiego wyszło coś całkiem ok.

Tralalalalalala - 24 czerwca 2013 13:44


Któż nie zna historii Piotrusia Pana i Dzwoneczek. Tym razem jest to wersja dla tych, którzy uczą się języka angielskiego. Poprzez poznawanie opracowanej odpowiedni historii czytelnik uczy się nowego słownictwa i zwrotów. Dodatkowo można skorzystać z plików dźwiękowych i ćwiczeń umieszczonych na stronie wydawcy. Polecam taki sposób na naukę, jest o wiele wydajniejszy niż wkuwanie słówek z zeszytu. I możemy przy tym poznać ciekawą historię.

YoAnna - 31 maja 2013 21:57

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj