ebook Język Angielski Dla Opiekunek oraz Przedszkolanek - Martyna Somerlik

Język Angielski Dla Opiekunek oraz Przedszkolanek

Chcesz pracować jako opiekunka lub przedszkolanka w krajach anglojęzycznych? Zatem ta książka to Twój niezbędnik. Zawiera ona nie tylko fachowe słownictwo związane z opieką nad dzieckiem, ale także szerokie spektrum formuł konwersacyjnych, które zdecydowanie dodadzą Ci pewności siebie i sprawią, iż rozmowa w języku angielskim nie będzie stanowiła dla Ciebie najmniejszego problemu.

Wiele dziewczyn oraz kobiet pragnących podjąć pracę w charakterze opiekunki do dziecka bądź przedszkolanki jest następującego zdania: ‘Dam radę, na miejscu nauczą mnie wszystkiego, nauczę się języka’. I to jest największy błąd, który może zakończyć się utratą pracy. Obecnie, pracodawcy wymagają czegoś więcej oprócz uśmiechu i chęci do pracy. Znajomość odpowiedniego słownictwa jest wartością priorytetową, bez niego ani rusz. Niniejsza publikacja powstała z myślą o opiekunkach oraz przedszkolankach, które podchodzą do swojego zawodu profesjonalnie oraz chcą osiągnąć sukces, czego też z całego serca życzę.

Dodaj komentarz


To dość niezwykła i nietypowa książka stworzona pod konkretną grupę docelową. Wszystkie kandydatki do pracy w charakterze „Au pair” w krajach angielskojęzycznych powinny się zapoznać z tą książką. Ułatwi ona porozumiewanie się nie tylko z dziećmi (a jest to podstawowa jej rola). Książka zawiera tez materiały, które ułatwią prowadzenie zwykłych codziennych rozmów w środowisku w jakim opiekunka się znajdzie. Więcej takich tematycznych pozycji.

Dark Noise - 28 czerwca 2013 07:01


Świetna propozycja dla osób, które potrzebują tego typu książki. Szkoda tylko, że zamiast "przedszkolanek" nie zostało użyte wyrażenie "Nauczycielek przedszkola"

Zakurzona półka - 26 marca 2013 21:55

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj