ebook Hiszpański na poziomie - Ewelina Korycińska

Hiszpański na poziomie

Z Lingo uczysz się na poziomie! Kompletny kurs dla wszystkich, którzy chcą utrwalić i udoskonalić znajomość języka hiszpańskiego: Ebook zawiera: • Konwersacje i gramatykę. • Ćwiczenia i lekcje powtórkowe. • Funkcje komunikacyjne. • Żywy, współczesny język. • Konsultacja językowa hiszpańskich lektorów uczących w Polsce i Hiszpanii. • Poziomy B1, B2 i C1 według klasyfikacji ESOKJ Rady Europy. Potrafisz posługiwać się językiem hiszpańskim tylko w prostych sytuacjach i nie chcesz na tym poprzestać? Twoim celem jest udoskonalenie umiejętności, poszerzenie wiedzy, nabranie językowej pewności siebie i płynności? Kurs Lingo jest właśnie dla Ciebie! "Hiszpański na poziomie" jest kontynuacją popularnego kursu Lingo "Hiszpański raz a dobrze". Po opanowaniu poziomów A1 i A2, przyszedł czas, by powiedzieć B, a nawet C. Z nami nie tylko przebrniesz bez trudu przez B1 i B2, lecz wkroczysz także w "Dominio operativo eficaz" czyli “wydajną znajomość czynną” języka hiszpańskiego.

Dodaj komentarz


Seria wydawnictwa Lingo jest przystępnie i przejrzyście opracowana. Odpowiednia liczba ćwiczeń i przykładów oraz pliki audio (w wersji papierowej) przyśpieszają przyswajanie języka.

Cezary Kolczuga - 17 kwietnia 2013 21:44


Zawsze chciałam nauczyć się hiszpańskiego. Ta książka to za wysokie progi dla mnie, jednak koleżanka uczy się z "Hiszpański raz a dobrze" i niesamowicie sobie ją chwali.

Aleksandra Skibińska - 17 kwietnia 2013 21:30

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj