ebook Gulliver's Travels. Podróże Guliwera - Jonathan Swift,Jonathana Swift

Gulliver's Travels. Podróże Guliwera

Dwujęzyczna adaptacja powieści „Gulliver's Travels / Podróże Guliwera” Jonathana Swifta to atrakcyjna pomoc dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów powieści, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski.


Adaptacja została przygotowana z myślą o czytelnikach średniozaawansowanych, jednak dzięki dwujęzycznej wersji książki mogą z niej korzystać czytelnicy dopiero rozpoczynający naukę angielskiego.

Odnośniki umieszczone przy każdym akapicie umożliwiają zmianę wersji językowej z angielskiej na polską i z polskiej na angielską.

Dodaj komentarz


Przygody Guliwera bardzo mi się spodobały, choć czytałem dość dawno. Ta książka mile mnie zaskoczyła. Głównie ze względu na jej dwujęzyczność. Mogłem poznać opowieść w języku oryginału. Uważam, że to świetna pozycja, która może być pomocna w nauce języka angielskiego. Warto się zapoznać, a nie opierać się na opowieściach z „trzeciej ręki” lub filmach mających niewiele wspólnego z oryginalnymi opowieściami (szczególnie, że przeważnie wykorzystywane są tylko dwie pierwsze).

Dark Noise - 28 czerwca 2013 06:01


Podróże Guliwera w wersji dla osób doszkalających swoje umiejętności z zakresu języka angielskiego. Taka można powiedzieć nauka przez zabawę, gdyż nowe słownictwo i zwroty poznajemy wraz z lekturą zawartej w tym opracowaniu ciekawej historii. Całość dopasowana jest do poziomu średnio zaawansowanego, jednak osoby znające język trochę słabiej również sobie powinny poradzić. Zachęcam do nauki w ten sympatyczny sposób, naprawdę warto spróbować.

YoAnna - 31 maja 2013 21:57

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj