ebook Angielski w Nieruchomościach - Agnieszka Kosydar

Angielski w Nieruchomościach

"Angielski w nieruchomościach" to książka przeznaczona dla szerokiej gamy zainteresowanych - zarówno dla specjalistów pracujących, czy też pragnących podjąć pracę w branży nieruchomości jak i dla tych, którzy chcą nabyć posesję za granicą. Podręcznik składa się z 5 rozdziałów: Budownictwo & Architektura (gdzie poznasz niezbędne nazwy obiektów budowlanych i architektonicznych), Dom & Wyposażenie, (czyli wykaz wszystkich najważniejszych terminów związanych z domem), Mini - słownik (terminologia specjalistyczna zarówno dla sprzedających jak i kupujących nieruchomość), Formuły konwersacyjne & Wyrażenia (gdzie nauczysz się jak rozmawiać z klientem, czy też jak prowadzić rozmowę z pracownikiem agencji nieruchomości) oraz Korespondencja (znajdziesz tam przykładowe wzory ogłoszeń, dowiesz się również jak sporządzić angielskie CV czy też list motywacyjny). Poszczególne terminy zamieszczone w podręczniku zostały niejednokrotnie przełożone na brytyjski jak i amerykański angielski. Zatem materiał został dostosowany do zróżnicowanych potrzeb czytelników.

Pełny profesjonalizm w nieruchomościach.

"Angielski w nieruchomościach" jest nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy mieszkają za granicą i stanowi niezbędne kompendium wiedzy dla specjalistów zajmujących się tym sektorem gospodarki.

Dodaj komentarz


Nieruchomości to coś na czym można zarobić, często w tym świecie pojawiają się również zagraniczni inwestorzy, którym jak sądzę warto wyjść naprzeciw, dlatego też nie zwlekaj i ucz się angielskiego w obrębie związanym z nieruchomościami. Może się okazać, że dzięki nabytym dzięki tej książce umiejętnościom nasze życie nieoczekiwanie zmieni się na lepsze. Nie czekaj i bierz się do roboty. Naprawdę wspaniała pozycja, już nie jedna osoba dzięki niej zyskała.

Tralalalalalala - 26 czerwca 2013 02:05

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj