ebook Angielski w medycynie - Agnieszka Kosydar

Angielski w medycynie

"Angielski w medycynie", to swoiste kompendium wiedzy niezbędne specjalistom wyjeżdżającym do pracy za granicę. Znajdziesz tutaj szeroką gamę słówek i wyrażeń z zakresu języka medycznego, które pomogą ci porozumieć się w wielu rozmaitych sytuacjach. To nie tylko podręcznik dla lekarzy czy też pielęgniarek, ale również dla farmaceutów, sanitariuszy i szerokiej społeczności ekspertów powiązanych z tym sektorem. Ta publikacja to obszerny zbiór prawie 1000 wyrazów i fraz ściśle ukierunkowanych na branżę medyczną, a umieszczone pod każdym rozdziałem ćwiczenia pozwolą na dodatkowe utrwalenie wcześniej poznanej terminologii fachowej.

...czyli co naprawdę musisz znać, by pracować w branży medycznej?

Materiał ten został podzielony na poszczególne rozdziały, takie jak: Ciało ludzkie, Choroby, Szpital, Badania & Pierwsza pomoc, Apteka, U Dentysty oraz Korespondencja. Książka pomoże Ci zatem zaznajomić się z wyżej wymienioną korespondencją w języku angielskim - to tutaj nauczysz się jak odpowiedzieć na ogłoszenie, napisać CV czy też list motywacyjny. Tak więc, podręcznik zawiera esencję tego, co potrzebne specjaliście by odnaleźć się w świecie anglojęzycznej medycyny.

Dodaj komentarz


Medycyna to jeden z najbardziej prestiżowych kierunków, dlatego też zobowiązuje. Myślę, że każdy lekarz powinien znać dobrze angielskie zagadnienia związane z medycyną, dzięki temu ułatwi mu to również niesienie pomocy osobom nie posługującym się naszym językiem ojczystym. Turysta, czy też osoba Polskę zamieszkująca, lecz wciąż się naszym językiem nie posługująca również zasługuje na profesjonalną pomoc. Wspaniała pozycja dla każdego lekarza. Gorąco polecam.

Tralalalalalala - 26 czerwca 2013 02:03

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj