ebook Angielski i ortografia. Jak z dyslektyka zrobić olimpijczyka - Anna Sarnowska

Angielski i ortografia. Jak z dyslektyka zrobić olimpijczyka

 

Publikacja zawiera dwie wcześniej wydane książki: „Jak nauczyć się ortografii metodą szybkiego zapamiętywania” oraz „Jak w pół miesiąca nauczyć się angielskich słów tysiąca”.

Jak nauczyć się ortografii metodą szybkiego zapamiętywania”

Książka zawiera kilka ciekawych historyjek, dzięki którym w ciągu godziny, zapamiętuje się niemal wszystkie tzw. wyjątki ortograficzne z ó, ż, rz, h, ą, ę (ponad 400) oraz pisownię innych wyrazów.
Zasady ortograficzne przedstawione są za pomocą wpadających w ucho rymowanek.
Dzięki załączonemu zestawowi gier planszowych można przez zabawę utrwalić zdobyte wiadomości.

Jak w pół miesiąca nauczyć się angielskich słów tysiąca”.
W książce przedstawiona jest bardzo atrakcyjna i niezwykle skuteczna metoda nauki angielskiego przez skojarzenia. Dzięki niej można się niemal uzależnić od nauki języków obcych. Ponadto pozycja zawiera ponad
1000 podstawowych angielskich słów ze skojarzeniami, zbliżony zapis fonetyczny wymowy angielskich słówek, dwa zestawienia słówek: alfabetyczne i tematyczne oraz zestaw gier planszowych do nauki angielskiego.

Jest to nieoceniona pomoc szczególnie dla osób z dysleksją.Dodaj komentarz


To naprawdę świetna oferta, składa się ona z dwóch pozycji. Jedna z nich dotyczy ortografii, a kolejna nauki słówek z angielskiego. Jest to całkiem niezłe połączenie, jak jedna z tych rzeczy nam się znudzi zawsze możemy zabrać się za tą drugą. Myślę, że ten produkt zadowoli najbardziej wybrednego klienta, cena również nie jest wygórowana, dlatego myślę, że można poważnie zastanowić się nad zakupem tego produktu. Polecam gorąco mnie służy on bardzo dobrze.

Tralalalalalala - 26 czerwca 2013 01:52

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj