ebook Nasturcje i ćwoki - Marcin Szczygielski

Nasturcje i ćwoki

humorystyczna historia sercowych perypetii stylistki jednego z popularnych kobiecych magazynów. Rozczarowana ostatnim nieudanym związkiem bohaterka postanawia od tej pory kierować się w miłości rozumem, a nie sercem i starannie wybiera kolejnego kandydata. Jej wybór pada na mieszkającego za ścianą sąsiada. Dziewczyna razem ze swoją przyjaciółką starannie "rozpracowują" nieświadomego ich planów chłopaka, śledząc każdy jego krok. Pech w tym, że kiedy już główna bohaterka dochodzi do wniosku, że jej wybór jest słuszny i przystępuje do działania, kandydat nie przejawia najmniejszych chęci do zawarcia bliższej znajomości. W dodatku na horyzoncie pojawia się poprzedni narzeczony, który usiłuje odzyskać serce dziewczyny.

Dodaj komentarz


Miało być śmiesznie, wyszło dość umiarkowanie. A przynajmniej dla mnie. Ogólnie czyta się lekko i szybko, jednakże główna bohaterka irytuje niepomiernie psując całą zabawę z lektury. Kryminałem trudno nazwać tę powieść, gdyż ten wątek pojawia się tylko na moment i szybko znika. Jeśli ktoś szuka lekkiej lektury, która nie będzie wymagała większego intelektualnego wysiłku, może sięgnąć po „Nasturcje i ćwoki”, choć ja nie polecam.

YoAnna - 26 maja 2013 10:23


Lekkie, śmieszne i przyjemne? Nie bardzo. Bohaterka zupełnie nieprzekonująca (typowa blondynka z dowcipów), jej koleżanka nic lepiej. Mnie do śmiechu nie było. Opowieść w sumie o niczym.

Cezary Kolczuga - 5 kwietnia 2013 10:47

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj