Meritum relacji damsko-męskich - Rafał Sadłowski,Mateusz Siemieński

Meritum relacji damsko-męskich

0,0

Książka ta jest poradnikiem dla mężczyzn, którzy chcą zbudować trwały, a jednocześnie szczęśliwy związek z kobietą. Porady w niej zawarte, oparte są na odwiecznie obowiązujących prawach, o których w obecnych czasach coraz częściej zapominamy. Polecamy ją wszystkim mężczyznom, którzy mają jasno określony cel: szczęśliwe życie z kobietą. Priorytetem Autorów, było pokazanie w sposób prosty, na czym polega szczęśliwy związek, jak zbudować fundamenty pod prawdziwe uczucie, w jaki sposób nie zepsuć relacji z wymarzoną kobietą, co robić, aby stworzyć związek, w którym nigdy nie zamieszka nuda i który będzie oparty na wzajemnym szacunku, zrozumieniu oraz pragnieniu dobra drugiej osoby.

Rafał Sadłowski (rocznik 1992) Od wielu lat jest pasjonatem samorozwoju. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z relacjami damsko – męskimi. Na co dzień pomaga ludziom, dzieląc się swoim doświadczeniem oraz udzielając liczebnych rad na różnorodnych forach internetowych. Członek klubu Toastmaster AGH, znakomity mówca oraz lider. Wierzy, że każdy może osiągnąć sukces. 
Mateusz Siemieński – samorozwój, a zwłaszcza stworzenie udanego związku stało się jego priorytetem w życiu. Od wielu lat zajmuję się tematyką damsko – męską. Z wykształcenia jest technikiem elektrykiem, muzykiem, a obecnie jest w trakcie studiów inżynierskich. Swój wolny czas poświęca na zgłębianiu tajemnic wszelako rozumianej „miłości” oraz na pomaganiu osobom, które tej pomocy potrzebują.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj

Meritum relacji damsko-męskich

 

Droga do sukcesu bywa długa i ciężka. Teraźniejszość pokazuje, jak niełatwo jest znaleźć właściwą osobę na całe życie. Każdy pragnie być szczęśliwy, ale jak odnieść w tej kwestii sukces? Jeżeli wartość ma dla Ciebie duże znaczenie, to jesteś na dobrej drodze, aby stworzyć związek oparty na swoich ideach i cieszyć się szczęściem wraz ze swoją partnerką. Ta książka jest właśnie dla Ciebie – pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu w obszarze relacji damsko-męskich. To właśnie z niej dowiesz się:

 

Jak prowadzić relacje damsko-męskie

Jak je układać, mając na celu udany związek. Dowiesz się, dlaczego kobiety preferują mężczyzn z określonymi cechami charakteru, a od innych zawsze umykają.

 

Jak tworzyć silną pewność siebie

Pewność siebie to najważniejsza męska cecha charakteru. Cóż, w dzisiejszych czasach mało kto uczy pewności siebie, tym samym – jak być wartościowym mężczyzną.

 

Jak rozmawiać z dziewczyną

Jak to robić, gdzie poznać wartościową dziewczynę, a także jak rozpocząć rozmowę i o czym rozmawiać.

 

Jak rozpocząć, a następnie pielęgnować związek z kobietą

„Nie wszystko złoto, co się świeci” – utrzymać związek z kobietą to naprawdę wyzwanie dla faceta, a znaleźć byle kogo to nie sztuka.

 

Rozwój osobisty

Jeden z najważniejszych elementów, nad jakimi należałoby zacząć pracę, to to, jak być z kimś szczęśliwym, skoro żyjąc samemu, szczęśliwym się nie jest.

 

I wiele, wiele więcej…

 

To tylko nieliczne tematy, które zostaną poruszone w tej książce.

 

 

Każdy z nas chciałby być szczęśliwy, lecz intencje to za mało. To tak, jakbyś chciał budować mosty bez odpowiedniego przygotowania. Pracy jest dużo, ale my w Ciebie wierzymy, wiemy, że dasz radę. Skoro kupiłeś tę książkę, to znaczy, że chcesz coś z tym zrobić, i za to masz u nas ogromny szacunek. Zanim przystąpisz do lektury, zastanów się, czego tak naprawdę szukasz, czego oczekujesz od drugiej osoby, jaki masz cel, co chcesz osiągnąć. Możemy Ci tylko wskazać drogę, lecz przez nią będziesz musiał już przejść sam. Nie bój się pytać, rozmawiać na ten temat. To jest Twoje życie i to Ty je przeżyjesz w taki sposób, w jaki je sobie przygotujesz. Staraj się, rozwijaj się – to owocuje, „nauka nigdy nie idzie w las”, i to prawda, po co bowiem masz popełniać tysiące błędów, skoro możesz popełnić połowę mniej – czy nie szkoda Ci czasu, którego Ci nikt nie odda?

Zacznij działać, nabywaj wiedzę, rozwijaj się – na starość to docenisz, gdy będziesz czytał tę książkę wraz ze swoją żoną i dwójką dzieci. Powodzenia i zapraszamy do lektury.

 

 

Wstęp

 

Pisząc tenże poradnik, dołożyliśmy wszelkich starań, aby mądrość, którą nabędziesz, wertując niniejszą książkę, była w całości satysfakcjonująca. Oparliśmy ją na indywidualnych doświadczeniach, jak również na doświadczeniu wielu ludzi. W książce zostały zaprezentowane nasze wypróbowane, udane, a także wysoce racjonalizacyjne sposoby oraz uwagi. To, co niekoniecznie działa, bądź ma niziutką efektywność, odrzuciliśmy, byś zdołał korzystać jedynie z nade wszystko przydatnych wskazówek.

Przeczytaj tę książkę od początku do końca, nie lekceważąc żadnej strony, każda bowiem powinna być dla Ciebie wysoce istotna. Jedynie w taki sposób zdołasz zrozumieć to, co pragnęliśmy Ci przekazać, i nie zapomnij wdrożyć zdobytej wiedzy do własnego życia.

 

Kilka słów o autorach

 

Rafał Sadłowski

Zagadnieniem relacji damsko-męskich pasjonuję się od wielu lat. Moją rozległą wiedzę, którą uzyskiwałem przez własny, długoletni rozwój nad samym sobą, zawdzięczam nade wszystko książkom. Pragnę Cię uchować przed mnóstwem zagrożeń, czających się na osoby, którym brakuje tej wiedzy. Na szczęście czytasz tę książkę, nie obawiaj się zatem.

 

Mateusz Siemieński

Wiedza, jaką chcę się z Tobą podzielić, wypływa przede wszystkim z wieloletniego doświadczenia. Niestety uczyłem się na swoich błędach i Ciebie też pragnę na nich nauczyć. Moim marzeniem jest, abyś po przeczytaniu tej książki był mądrzejszy ode mnie i nie popełniał błędów, jakie ja popełniałem. Od kilku lat interesuję się psychologią, dzięki której zrozumiałem postępowanie kobiet. Przeczytałem mnóstwo książek, uczestniczyłem w kursach oraz wykładach. Mam nadzieję, że wiedza, jaką Ci przekażę, pomoże Ci spełnić Twoje marzenie o wymarzonej kobiecie i cudownym związku.

 

Dlaczego napisaliśmy tę książkę?

Wiele osób, gdy im coś nie wychodzi, zniechęca się ku dalszemu działaniu czy też popełnia ciągle te same błędy, a to jest chyba najgorsze. Poznawać kobiety i prowadzić flirt można nie tylko na żywo, lecz również poprzez Internet. Dzięki naszej książce można poznać cenne techniki, a także posiąść pewne umiejętności, a tym samym fundamenty bazowej wiedzy. Wtedy niektóre działania staną się zrozumiałe oraz przyjemne i, co najważniejsze, skuteczne.

Dzięki tej książce zaczniesz dostrzegać sygnały zainteresowanych kobiet, zaczniesz umawiać się na randki. Czytając dalsze strony tego poradnika, dowiesz się, jak tego dokonać. Poznasz te wszelkie niebywale skuteczne metody, triki, a także drobne kruczki, które pomogą Ci w poznawaniu kobiet nie tylko przez Internet, ale również w prawdziwym świecie. Obojętnie, czy jest to konwersacja przez komunikator, czy portale randkowe, gładko dasz sobie radę w rozmowie z praktycznie dowolną dziewczyną. Będziesz znał zasady, jakie powinno się przestrzegać, aby osiągnąć sukces. Być może miałeś już kontakt z poradnikami o takiej tematyce, ale, jak pewnie spostrzegłeś, przedstawiają one wszystko odrobinę zbyt szczegółowo. Kreują to, co oczywiste, a także nie dają określonych rad. W tej książce wręczymy Ci fundament oraz wyjaśnimy, co Ci się może przydać, a co niekoniecznie. Podkształcimy Cię w Twojej wyjątkowości oraz wraz z Tobą pomożemy Ci poszukać Twojej wymarzonej wartościowej kobiety. Książka zawiera tylko najważniejsze kwestie, w innym wypadku nie byłaby bowiem taka krótka.

dymek-01

 

Musisz wiedzieć, że…

Znalezienie potencjalnej partnerki na całe życie bywa niekiedy długotrwałe, lecz jest to możliwe. Twoim priorytetem w życiu nie powinno być usilne znalezienie sobie dziewczyny. Masz jedno życie i masz je przeżyć w taki sposób, abyś przed śmiercią nie powiedział na głos: „Ale wtopa… Gdybym mógł coś zmienić”. Kobieta ma być dodatkiem do Twojego życia, ważnym, ale jednak dodatkiem, w przypadku zaś, gdy jej zabraknie, Ty masz żyć dalej, a nie zobaczyć napis „GAME OVER”.

dymek-02

 

Twoje przekonania

Jakie są Twoje przekonania na temat siebie i innych? Czy znasz swoją indywidualną wartość? Czy jesteś zależny od innych? Twoje życie to nie inni. Żyjesz dla siebie, nie poszukuj przeciętności, ale wyjątkowości. Niech Cię skrawki kurczaka nie zadowalają, zapragnij całego kurczaka. To Twoje życie. Poznaj swoją wartość i otaczaj się wartościowymi osobami, wtedy wyedukujesz się o wiele szybciej, dzięki czemu będzie żyło Ci się znacznie lepiej. Bądź inny, wyróżnij się, podążaj własną ścieżką, a tym samym – osiągnij swój sukces!

 

Z wieloletnich badań i ciągłego dążenia do odkrycia prawdy wynika, że rozwiązanie jest jedno:

 

Musisz działać!!!

Reklama ebooków

Wydawca:

Facebook
Wydawnictwo Witanet

Rafał Sadłowski
Mateusz Siemieński

 

Meritum relacji
damsko-męskich

 

 

 

 

logo

2015