ebook 12 x śmierć - piekło w raju - Michał Pauli

12 x śmierć - piekło w raju

W tej historii jest wszystko: Prawda, Intrygi, Miłość, Śmierć.

Książka 12 x śmierć - piekło w raju to zapis autentycznych wydarzeń, które przydarzyły się Autorowi, podczas jednej z podróży do egzotycznej Tajlandii. Jej bohater za namową tajnej agentki policji, daje się wplątać w przemyt narkotyków. Niefortunna decyzja kończy się dla niego tragicznie zamieniając egzotyczną wyprawę w niekończący się horror. Trafia do aresztu, a następnie skazany na 12 kar śmierci  zostaje umieszczony w jednym  z najgorszych i najbardziej zatłoczonych więzień świata – Bang Kwang.

Opisując swoje sześć lat za murami, Autor ukazuje drugą stronę „raju”, jakim dla wielu jest Tajlandia. Przetrwał dzięki woli życia, wytrwałości, determinacji, oddaniu i wsparciu Rodziny oraz niespodziewanej i wielkiej miłości. Jego prośbę o ułaskawienie, poparli trzej polscy prezydenci: Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Lech Kaczyński. Prośba została przyjęta - ułaskawiony przez Króla Tajlandii - Michał Pauli wrócił do Polski.

Znacznie poszerzona wersja książki 12 x śmierć – opowieść z Krainy Uśmiechu. Zawiera wątki, których autor wcześniej nie chciał ujawnić.

Dodaj komentarz


Szczerze mówiąc nie mogę uwierzyć że tego typu historie mogą zdarzyć się zwykłemu człowiekowi. Do końca będzie dla mnie zagadką jak to się dzieje że człowiek tak jak autor, trafia w tak tragiczny i niezwykle zakręcony wir wydarzeń.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 19:39

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj