ebook Leasing w praktyce - Zbigniew Biskupski

Leasing w praktyce

Leasingować można samochody, maszyny, nieruchomości. Każda firma może skorzystać z tego narzędzia finansowego. Zawierając umowę leasingu warto jednak wiedzieć, jakie haczyki i pułapki mogą się w niej znaleźć. Ponadto warto zdawać sobie sprawę z tego, jaki rodzaj leasingu dla jakiej firmy jest najkorzystniejszy. Poradnik odpowiada na wszelkie pytania związane z korzystaniem z tego narzędzia. W książce znajdują się również odpowiedzi ekspertów na najczęściej powtarzające się pytania dotyczące aspektów podatkowych związanych z leasingiem oraz najciekawsze orzeczenia.

Dodaj komentarz


A dziw bierze, że ta niemłoda powieść zachowuje do dziś świeżość. Wprawdzie to „tylko” thriller o tematyce sensacyjno – politycznej, ale właśnie takie książki dość szybko tracą swoją aktualność. Powieść jest m.in. świetną obserwacją ludzkich postaw w obliczu zagrożenia. Co ważniejsze spokój czy bezpieczeństwo? Jak daleko można się posunąć? Ciekawy thriller, który oprócz napięcia niesie ze sobą też refleksję. Polecam zapoznać się, bo warto.

Dark Noise - 16 czerwca 2013 12:51


Książka zwróciła moją uwagę grafiką okładkową. Ogólnie powieść spełnia postawione jej wymagania – trzyma w napięciu, fabuła jest wciągająca, postacie interesujące. Jednakże jednocześnie nie jest to dzieło, które na długo zapadałoby w pamięć i zmuszało do przemyśleń. Czyta się szybko, to plus. Fani militariów z pewnością pochwala wiedzę autora w tym zakresie. Jak dla mnie był to po prostu udany wypełniacz wolnego czasu.

YoAnna - 21 maja 2013 17:45


Powieści sensacyjne (thrillery) są lepsze i gorsze. Mało która wyłamuje się z ogólnie przyjętego schematu. Autor w „Nad rzekami Babilonu” próbuje to robić i częściowo mu się udaje. Terroryści atakują dwa samoloty. Jeden niszczę, drugi rozbija się na pustyni. Powieść przedstawia co dzieje się z pasażerami tego samolotu. Walka z oddziałem komandosów, zdrada, poświęcenie. Nie brakuje tu napięcia, splecione losy ludzi są przekonujące, a fachowość autora w temacie militariów bez zarzutu. Nic tylko czytać.

Doris - 19 maja 2013 21:50


"Nad rzekami Babilonu" to książka, po której spodziewałam się tego wszystkiego czym raczy nas Nelson DeMille w swoich powieściach: suspens, akcja, niuanse polityczne i wyraziste postacie. Napisana ponad trzydzieści lat temu ksiazka nadal nie traci na aktualności i pomimo wielu zmian na Bliskim Wschodzie "Nad rzekami Babilonu" wciąż daje wnikliwy wgląd w serca i dusze ludzi, którzy tam mieszkają. DeMille specjalnie podkreśla też konflikt pomiędzy spokojem i bezpieczeństwem, a wojną pomiędzy nacjami. Dobra książka, polecam

Pharea - 16 maja 2013 13:39


Czytając tę książkę miałam ciągle wrażenie nielogiczności zachowań bohaterów. Ich decyzje nie wynikały z nich samych, a raczej były elementem popychającym fabułę. No ale ponoć powieści sensacyjne tak mają, zapewne dlatego ich nie czytam.

Aleksandra Skibińska - 17 kwietnia 2013 21:24


Tu według mnie autor się zbytnio nie popisał. Historia mnie nie wciągnęła tak jakbym chciał, a jej pewna nierealność mocno mnie raziła. Wyszło średnio.

Cezary Kolczuga - 16 kwietnia 2013 19:27

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj