ebook Jezioro cieni - Carla Neggers

Jezioro cieni

Susanna nadal kocha męża, lecz liczne niedomówienia i sekrety położyły się głębokim cieniem na ich związku. Gdy prowadzone przez Jacka śledztwo coraz bardziej narusza ich prywatność, Susanna decyduje się na separację... Podczas gdy Jack tropi przestępców w Teksasie, Susanna dorabia się milionów w Bostonie, mieszkając u ukochanej babci... Pod wpływem impulsu kupuje chatę w Nowej Anglii i wyrusza wraz z babcią i córkami na zimowe wakacje. Nie wie, że jej tropem podąża nie tylko stęskniony mąż, lecz również bardzo niebezpieczni ludzie...

Dodaj komentarz


Nie bardzo interesuje mnie czy dany autor jest ceniony czy też nie. Tym bardziej jeśli nazwisko jest mi całkowicie nieznane. Twórczość ma się bronić sama. W przypadku Neggers bywało z tym różnie. Te książki z którymi udało mi się zapoznać prezentowały zróżnicowany poziom. „Jezioro cieni” nie należy do tych najgorszych, ale też nie jest w gronie najlepszych. Dobrze skrojony romans z wątkiem kryminalnym. Jest tu trochę nielogiczności, ale nie są one mocno zauważalne. Ogólnie przyjemny wypełniacz czasu, z którym nie wiemy co zrobić.

Doris - 28 maja 2013 13:57


Miał być ciekawy kryminał, wyszło jednak bardzo słabo. Płaska fabuła, nieciekawe postacie. Autorka sama zaczęła się plątać w „zeznaniach” i faktach. Cóż, jeśli więc miała to być komedia, a nie dobra książka, to się udało. Dodatkowo główna bohaterka jest zbyt doskonała, co czyni ją mało wiarygodna i realną. Jedyna zaleta książki jest taka, iż czyta się jej zawartość szybko. Jednak to o wiele za mało, by móc ją komuś rekomendować.

YoAnna - 20 maja 2013 16:52

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj