ebook Jak Wojtek został strażakiem - Czesław Janczarski

Jak Wojtek został strażakiem

Wojtek marzy, żeby zostać strażakiem. Dorośli twierdzą, że jest jeszcze za młody, ale kiedy w sąsiednim domu wybuchnie pożar, to właśnie Wojtek pośpieszy z pomocą małemu Heniowi.

Dodaj komentarz


Swietna ksiazka dla najmlodszych. Kazdy z nas kiedys chcial byc strazakiem, policjantem, pilotem, marynarzem. O takich wlasnie dzieciecych marzeniach i o ich realizacji jest ta ksiazka. Do wspolnego czytania, najlepiej na glos, dla rodzicow i dla dzieci. To klasyka i chocby z tego powodu kazdy powinien ja znac. A poza tym to doskonale czytadlo, ktore zadowoli kazdego czytelnika. Bardzo goraco polecam.


Fantastyczna książka dla dzieci. Ulubiona pozycja mojego taty :) Opowiada oczywiście o tym, że Wojtek ma marzenie zostać strażakiem, wykazuje się prawdziwą odwagą i determinacją w dążeniu do celu. Wspaniała książka dla dużych i małych, świetna jako książka na dobranoc. Na pewno mali chłopcy się nią zachwycą i będą ją długo wspominać. Jestem pewna, ze ksiązka jest pozycją standardową w wielu domowych biblioteczkach.


Czytałam ją kiedyś w księgarni, niedługo przeczytam mojemu małemu bratu. To piękna książeczka i spełnianiu marzeń. Polecam.


Tak, ta książka wpłynęła pewnie na sporą grupę chłopców. Urocza, niby zwykła historyjka, ale ma w sobie coś takiego, że każdy dobrze ją wspomina.


Przez półtora roku nie mogłem zasnąć bez tej książki. O pięknej sile oddziaływania tej książki niech świadczy fakt, że z dzieciństwa pozostały mi dwa marzenia: zostać MacGyverem albo strażakiem.


Książka o której wspomina nawet Kazik Staszewski w swojej piosence:D W sumie dopiero wtedy po nią sięgnęłam, ale nie żałuję, czas spędzony przyjemnie i powróciłam na chwilę do czasów dzieciństwa;)


Cudowna, ciepła książka. Czytałam kiedyś, niedługo przeczytam mojemu małemu.

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj