ebook Poznaj, aby uwierzyć. Liturgia Mszy Świętej - Lech Gardocki

Poznaj, aby uwierzyć. Liturgia Mszy Świętej

Dobra znajomość liturgii Mszy Świętej, rozumienie poszczególnych jej części, modlitw i obrzędów pozwala na czynny i świadomy udział w Ofierze Eucharystycznej. Prowadzi do głębokiego przeżywania tej Wielkiej Tajemnicy naszej wiary. Mamy świadomość, że nie wszyscy uczestnicy Mszy Świętej znają (są jeszcze zbyt młodzi lub już zapomnieli to, co poznali na lekcjach religii) poszczególne elementy jej Liturgii, zatem ta edycja może im być bardzo pomocna w zrozumieniu sensu i znaczenia odprawianej nieustannie pamiątki Ostatniej Wieczerzy, Śmierci i Zmartwychwstania Zbawiciela naszego, Jezusa Chrystusa.

Dodaj komentarz


Polecam- przepiękny album o liturgii Mszy Św. W przystępny i ciekawy sposób wprowadza w tajemnicę Mszy Św. -odpowiedni dla czytelników w każdym wieku, stanowiący również doskonały prezent np. z okazji zbliżających się Komunii Św.

As - 8 kwietnia 2013 12:43


Podręcznik obowiązkowy dla katolików, a przynajmniej dla takich którzy chcą świadomie uczestniczyć w liturgii. Autor, krok po kroku, wyjaśnia historię poszczególnych części mszy i robi to w sposób ciekawy. Dzięki tej lekturze zrozumiałem znaczenie pozornie nie istotnych szczegółów.

Artem - 3 kwietnia 2013 19:57

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj