ebook Biblia w 365 dni. Plan czytania Pisma Świętego - Gordon L. Addington

Biblia w 365 dni. Plan czytania Pisma Świętego

„Biblia w 365 dni” to plan czytania Pisma Świętego, pomagający w lekturze 66 ksiąg Biblii w ciągu jednego roku. Plan ten nie jest oparty na prostym podziale kolejnych ksiąg na równe części do systematycznego czytania, a na równoczesnej lekturze ksiąg Starego i Nowego Testamentu. W ten sposób teksty z obu części Biblii wzajemnie się uzupełniają. Fragmenty opisujące poszczególne wydarzenia zostały – w większości przypadków – umieszczone w porządku chronologicznym, a ich zapowiedzi zawarte w księgach prorockich zostały zestawione z opisem wydarzeń w księgach historycznych.

„Rezerwując 20 minut dziennie, w ciągu roku przeczytasz całe Pismo Święte! Będzie to duchowa podróż, która może zmienić Twoje życie!”– Gordon L. Addington.

Dodaj komentarz


Poradnik/przewodnik/plan typu "dla opornych". Czy trzeba przeczytać jakąś książkę aby móc coś zrobić? Gdzie własna inicjatywa? Świat "marionetek" zbliża się wielkimi krokami.

Cezary Kolczuga - 29 marca 2013 09:55


I co jeszcze? Plan modlitw na cały rok? Ludzie, zajęlibyście się życiem a nie fikcją. Czasami warto poszukać sposobu by być dobrym dookoła siebie, zamiast czytać fantastykę.

Aleksandra Skibińska - 29 marca 2013 09:39

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj