ebook Babskie Fanaberie, czyli wygraj walkę o siebie - Ania Witowska

Babskie Fanaberie, czyli wygraj walkę o siebie

Możemy oszukiwać innych, ale nie jesteśmy w stanie oszukać samych siebie…

Następczyni pierwszych Babskich Fanaberii, które stały się bestsellerem i odmieniły tysiące kobiet!

Wszyscy się spieszymy, dlatego - szanując Twój czas - piszę krótko i zwięźle; słowami, które dojrzały do wypowiedzenia i obrosły emocjonalnym ładunkiem. 51 tekstów z praktycznymi ćwiczeniami

Bez zbędnych upiększeń, lania wody i głaskania po głowie namawiam Cię do przyjrzenia się sobie i odnalezienia własnej prawdy. Tego, co naprawdę czujesz, chcesz i co naprawdę dla Ciebie ważne. Idę także krok dalej, bo zachęcam Cię, aby tę osobistą prawdę wyartykułować - mieć odwagę zawalczyć o siebie i o to, czego pragniesz...

Tysiące rozmów, e-maili, coachingowych godzin z kobietami, ale także i moje osobiste - często dość dramatyczne - poszukiwania siebie, zaowocowały refleksjami zawartymi w tej książce. Wierzę, że uda mi się choć na chwilę Cię zatrzymać, choć odrobinę bardziej ośmielić, by być bardziej sobą, by poczuć się dobrze we własnej skórze.

Jesteś jedyną osobą, która może zmienić swoje życie - nie lekceważ tego! Tkwią w Tobie siła i odwaga.

Dodaj komentarz


Rozumiem, że książka była w jakiś sposób potrzebna skoro ukazał się na rynku. Niestety jest właśnie w typie "lania wody" mimo, że zastrzega się, że tak nie jest. Jeśli ktoś ma poważne kłopoty z tożsamością niech skorzysta z porady specjalisty. I ten motyw walki, że wszystko trzeba "wydzierać" siłą. To nie jest właściwy sposób na poznanie siebie. Walka wyniszcza. Co z tego, że odniosę zwycięstwo w walce o siebie, jeśli będę osłabiona?

Doris - 18 maja 2013 08:42


Przeczytałam tą książkę prawie całą, i nie bardzo rozumiem po co to komu. Przecież można być sobą bez jakiegoś wielkiego dążenia do odkrywania siebie.

Aleksandra Skibińska - 18 kwietnia 2013 21:31

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj