ebook Ogrzewanie fazowe w pigułce - Marcin Dziedzic,Jarosław Sikorski

Ogrzewanie fazowe w pigułce

Chcesz dowiedzieć się o innowacyjnym systemie grzewczym jaki pojawił się na rynku Europejskim? Przedstawiamy Państwu system o nazwie „Ogrzewanie Fazowe”. Jest to rewolucja na rynku ogrzewniczym. Już teraz możesz mieć system, który w okresie zimowym ogrzeje dom o pow. użytkowej 300m2 za jedyne 200zł. miesięcznie!

Publikacja ta opisuje w dużym skrócie nowy, innowacyjny system ogrzewania pomieszczeń „Ogrzewanie Fazowe – Ciepłociągowe Ogrzewanie Płaszczyznowe”. Jest to najtańszy system pod względem eksploatacji, ponieważ zapewnia oszczędności w ogrzewaniu pomieszczeń do 60% w stosunku do standardowych rozwiązań, a przy tym jest dostępny dla każdego inwestora.

Istotą całego systemu jest to, że medium grzewczym nie jest woda, lecz czynnik roboczy, wykorzystujący zjawisko fizyczne, przemiany fazowej cieczy w gaz, zachodzące w nieskończoność.

Jednym z elementów systemu są panele grzewcze, których nie wypełnia woda i to nie ona ogrzewa pomieszczenia! Woda podgrzana przez źródło ciepła stanowi tylko medium transmisyjne do wywołania reakcji w panelach. Dostarczone ciepło wywołuje zjawisko fizyczne, którego skutkiem jest już po pięciu sekundach osiągnięcie odpowiedniej temperatury przez panele grzewcze, które nagrzewając ścianę wypromieniowują ciepło do wnętrza otoczenia.

Przy zastosowaniu tego rozwiązania pojemność wodna w układzie hydraulicznym budynku zmniejsza się o 5-8 razy (80%). Zasadą działania dla tego systemu jest przekazanie ciepła do pomieszczenia w postaci subtelnego promieniowania bardzo przyjaznego dla mieszkańców. Średnia temperatura wody w zasilaniu instalacji centralnego ogrzewania (c.o.) wynosi 30°C.

System ten oszczędza wszystkie źródła energii oraz stanowi magazyn niewyczerpanej energii. Poprzez swoją innowacyjność oraz energooszczędność eksploatacyjną, koszty poniesione przy zakupie tego systemu zwracają się bardzo szybko. Nie jest to wydatek, lecz inwestycja w przyszłość – żaden inny system nie jest w stanie zapewnić tak szybkiego zwrotu inwestycji. Rozwiązanie to jest przełomem w ogrzewaniu pomieszczeń, może zrewolucjonizować branżę ogrzewniczą i hydrauliczno-instalacyjną oraz spowodować obniżenie kosztów eksploatacyjnych poprzez zmniejszenie zapotrzebowania energetycznego budynków i w ostateczności wywrzeć pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj