ebook I nie było już nikogo Agathy Christie. Streszczenie, analiza, interpretacja - Elżbieta Bator

I nie było już nikogo Agathy Christie. Streszczenie, analiza, interpretacja

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających, prac klasowych i matury.

Dodaj komentarz


Niektóre książki nie wymagają streszczeń ani opracowań. Są po prostu odpowiednio napisane z dobrą fabułą i ciekawą historią, a jednocześnie na tyle proste, że można je zrozumieć. Tak jest z kryminałem Christie, który doczekał się powyższego opracowania. Może książka przyda się tym co nie czytali. Ci co czytali opracowania nie potrzebują (bo i po co?). Jeśli ktoś nie zrozumiał kryminału albo nieuważnie czytał (co w przypadku tego typu literatury jest niewskazane), albo... w ogóle nie otworzył książki.

Dark Noise - 24 czerwca 2013 19:37


Trzeba przyznać, że po przeczytaniu książki Agathy Christy "I nie było już nikogo" miałam pewien problem. Nie do końca ogłam się połapać w dużej ilości bohaterów, w tym kto jest kim, tochę mi się to wszystko zagmatwało (ale na szczęście nie byłam tak głupia, żeby nie zrozumieć kto i jak zabił). To streszczenie z opracowaniem trochę mi pomogło. i teraz wszystko ogarniam. Tak dobrze, że już sama mogę napisać streszczenie z opracowaniem. Zastanawia mnie to, czy inni też mają takie same odczucia.

Tralalalalalala - 23 czerwca 2013 22:41

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj