ebook Notatki maturalne persila. Biologia - Bartosz Majewski

Notatki maturalne persila. Biologia

Notatki maturalne persila to e-book przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych chcących dobrze przygotować się do matury z biologii oraz chemii. Wielu Czytelników to przyszli lekarze, dentyści, weterynarze, farmaceuci, biolodzy. Sam Autor – jak zapewnia – dzięki notatkom jest studentem kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Notatki persila obejmują cały materiał wymagany do matury rozszerzonej z biologii, oparte są na podręcznikach (spis tytułów poniżej), przy czym nie stanowią ich streszczenia. Zakres treści odpowiada aktualnemu informatorowi maturalnemu.

Czy Ty też masz dość licealnych podręczników? Często zawierają treści niezrozumiałe, ściany tekstu? A może nie jesteś na profilu biologiczno-chemicznym lub liceum już dawno za Tobą, więc nie ma kto Cię poprowadzić? Szukasz czegoś do szybkiej powtórki, która uzupełni Twoje braki?
Prawda, że wolałbyś się uczyć z źródła napisanego prostym, zrozumiałym językiem, wzbogaconego w rysunki i schematy tłumaczące nawet najtrudniejsze zagadnienia? Notatki persila są właśnie dla Ciebie!

Dzięki tym notatkom zdałem maturę z biologii na poziomie rozszerzonym na 88% i dostałem się na wymarzone studia.

Bartosz Majewski, autor

 

Co do notatek, to bardzo je polecam. Nie są drogie i warto się w nie zaopatrzyć przed maturą.

Czytelnik

 

Notatki z biologii są naprawdę świetne.

Czytelnik

 

Zrobię tu Persilowi małą reklamę, ale jego notatki są naprawdę mistrzowskie. Czytałam ja na kilkanaście godzin przed maturą, co nie było do końca mądre, bo zamiast się wyspać to siedziałam nad nimi do późnej nocy. Ale nie żałuję, bo przypomniałam sobie wszystko co było mi potrzebne. Między innymi to, że pingwiny mają grzebień na mostku - akurat się trafiło ;-) Serdecznie polecam! Nie są drogie i naprawdę warto je mieć.

Czytelnik

 

Notatki są dobrze zrobione. Spokojnie można się z nich uczyć, albo korzystać z nich w ramach powtórzenia.

Czytelnik


Dlaczego właśnie ten e-book?
W sieci dostępnych jest obecnie całkiem sporo notatek reklamowanych jako te „najlepsze”. Jednak to właśnie Notatki persila pozostają w sprzedaży nieustannie od ponad 4 lat, cieszą się niesłabnącą popularnością, doczekały się ogromu pozytywnych recenzji i komentarzy, a słowo „persil” przez wielu maturzystów przestało być kojarzone z proszkiem do prania…

Lista podręczników, na podstawie których opracowano notatki:
1. W. Lewiński, Biologia 1. Poziom rozszerzony, wyd. Operon
2. W. Lewiński, Biologia 2. Poziom rozszerzony, wyd. Operon
3. W. Lewiński, Biologia 3. Poziom rozszerzony, wyd. Operon
4. W. Lewiński, Biologia dla klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego, wyd. Operon
5. Vademecum. Matura 2010 Biologia. Poziom rozszerzony, wyd. Operon
6. M i Z. Podbielkowscy, Biologia dla klasy I Liceum Ogólnokształcącego, wyd. WSiP
7. H. Wiśniewski, Biologia dla klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego dla klas o profilu podstawowym i biologiczno-chemicznym, wyd. AGMEN

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj