ebook Dziedzictwo Manitou - Graham Masterton,Dawid Kain,Kazimierz Kyrcz,Robert Cichowlas,Aleksandra Zielińska,Łukasz Radecki,Paweł Waśkiewicz,Krzysztof Maciejewski,Jacek Rostocki,Piotr Mirski,Jacek Piekiełko,Rob Kayman,Michał Stonawski,Piotr Pocztarek,Krzysztof T. Dąbrowski

Dziedzictwo Manitou

Prezentujemy pierwszą w Polsce antologię opowiadań grozy dedykowaną mistrzowi horroru Grahamowi Mastertonowi. Rodzimi kreatorzy demonów jutra – jak określił ich we wstępie mentor – prezentują utwory w znacznym stopniu nawiązujące do jego twórczości.

W Dziedzictwie Manitou odnajdziecie płaszczyzny, po których porusza się sam Masterton, spotkacie diabły i demony, będące najmroczniejszymi charakterami również w prozie mistrza gatunku. Staniecie oko w oko ze strachem, który może wydać się Wam znany, a jednak poczujecie mrożące krew w żyłach zaskoczenie.

Graham Masterton nie tylko opatrzył antologię wstępem, ale też zamieścił w niej swoje premierowe opowiadanie "Obserwator", które uważa za jedno z najpotworniejszych, jakie kiedykolwiek napisał.

Dziedzictwo Manitou odświeży w Waszej wyobraźni wszystkie imiona GROZY.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj