ebook Paziowie króla Zygmunta - Antonina Domańska

Paziowie króla Zygmunta

Pięciu zgrabnych wyrostków, w barwie paziów królewskich, przechodziło gwarząc, podskakując i śmiejąc się przez długi, ciemnawy korytarz, ciągnący się przez całą szerokość drugiego piętra starej, kazimierzowskiej jeszcze części zamku krakowskiego. Za nimi stąpał ciężko pachołek, niosąc na plecach ogromny tłumok z pościelą (Fragment)

Dodaj komentarz


To kolejna pozycja DeMilla gdzie występują John Corey i jego żona. Tym razem muszą się zmierzyć w członkami pewnego tajemniczego i ekskluzywnego klubu, który szykuje światowi niemiłą niespodziankę. Ciekawy i szybki Thriller. Nie można się nudzić. Język prosty, więc czyta się szybko. W sumie nie jest to literatura wysokich lotów, ale swoje rozrywkowe zadanie spełnia wyśmienicie. Miłośnicy tego typu powieści nie będą rozczarowani.

Dark Noise - 17 czerwca 2013 10:41


John Corey i jego żona Kate znów ruszają tropem zbrodni. Książka jest poprawna, nie brak w niej akcji, ciekawych postaci i interesującej fabuły, lecz, jak dla mnie, nie jest to dzieło, które na długo zapada w pamięć, ani takie, do którego miałabym kiedyś powrócić. Czytało się szybko, nie męczyło. Jeśli ktoś szuka lektury na odprężenie, a ma być to powieść akcji „Żywioł ognia” powinien zdać egzamin.

YoAnna - 21 maja 2013 17:45


Jeśłi jesteś w nastroju na akcję w postaci ciekawej ksiązki, prawdopodobnie będziesz zadowolony z powieści Nelsona DeMille'a. Są to książki lekkie, nie wymagające myślenia, które czyta się bardzo szybko. Nie poruszają może one ważnych tematów i nie operują skomplikowanym językiem, i moze dlatego są tak popularne. Powieść traktuje głównie o wojnie w Wietnamie i będzie dobrą pozycją dla fanów tematyki wojennej. Akcja moze i nie jest wartka, ale czyta się bardzo szybko.

Pharea - 16 maja 2013 10:35

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj