ebook Małgosia contra Małgosia - Ewa Nowacka

Małgosia contra Małgosia

Małgosia, współczesna nastolatka zostaje przeniesiona za sprawą magii do XVII w. Dworku, zastępując tam swoją rówieśnicę, która z kolei zajmuje jej miejsce. Uruchamia to lawinę śmiesznych pomyłek i dramatycznych nieporozumień.

Dodaj komentarz


Cudowna opowieść o dwóch cudownych dziewczynach w dwóch zupełnie różnych, cudownych światach. Młoda dziewczyna-Małgosia zostaje przeniesiona w czasie i zamienia się ze swoją imienniczką, wyglądającą prawie tak samo. Podczas tej przygody uczy się bardzo wielu rzeczy i rozumie swoje dotychczasowe błędy popełniane wobec rodziny. Dodatkowo pomaga też drugiej Małgosi zabrać głos, wyjść poza zasady, które wystawiły jej czasy w których żyje. Bardzo piękna książka. Warto ją przeczytać. Polecam wszystkim.

Tralalalalalala - 24 czerwca 2013 13:44


"Małgosia Contra Małgosia" jest to niesamowita książka. Przeniesienie się w czasie nie jest to może wybitnie oryginalnym pomysłem na opowiadanie, aczkolwiek Ewa Nowacka napisała je niezwykle sprawnie. Niesamowicie łato, szybko i przyjemnie sie ją czyta. Serdecznie i z całego serca polecam ją wszystkim. Idealnie nadaje się do czytania w czasie nadchodzących wakacji. Zdecydowanie bardziej, od jednej z wielu kolejnych pseudo- zmierzcho sag. Doceńmy to, że nie opowiada o wampirach.

Ija - 7 czerwca 2013 22:39

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj