ebook Oto jest Kasia - Mira Jaworczakowa

Oto jest Kasia

Kasi dotychczas wzorowej uczennicy i ulubienicy rodziców oraz dziadków rodzi się siostrzyczka. Zazdrosna dziewczynka przeżywa bunt: staje się agresywna, popada w konflikty z kolegami i domownikami, przestaje się uczyć... I dopiero ciężka choroba siostrzyczki, do której Kasia sama się przyczyniła, pozwala jej zrozumieć, jak bardzo kocha małą, i wrócić do dawnego stylu życia. Powieść zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.

Dodaj komentarz


Cudowna opowieść znana chyba wszystkim dorosłym. Przeznaczona dla troszkę starszych dzieci, ale i młodsze nie powinny mieć z nią problemów. "Oto jest Kasia" to ksiażka zabawna i łatwa w zrozumieniu. Będzie bardzo dobrą lekturą na letnie podróże, ale po prostu na dobranoc. Powinna spodobac się szczególnie dziewczynkom. Bardzo ciepła, mądra i pouczająca. Uczy wrażliwości i pomaga zrozumieć świat. Kisążka do której można wracać

Pharea - 7 czerwca 2013 08:36


Jako że sama mam na imię Kasia, nie obyło się w moim dzieciństwie bez tej historii. Myślę, że książka wiele mnie nauczyła tak jak i nauczy inne dzieciaki. Polecam!

Katicaa88 - 5 kwietnia 2013 13:11


Dość ciężka, jednak ważna książka dla najmłodszych. Zdecydowanie warta przeczytania.

Aleksandra Skibińska - 23 marca 2013 20:09

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj