ebook Mała księżniczka Frances H. Burnett. Streszczenie, analiza, interpretacja - Marta Zawłocka

Mała księżniczka Frances H. Burnett. Streszczenie, analiza, interpretacja

Rzetelne i przystępnie napisane opracowanie lektury, m.in. szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, przykładowe wypracowania, testy sprawdzające z kluczem. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i prac klasowych. Treść opracowania konsultowana z nauczycielem języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Dodaj komentarz


Ja wprawdzie jestem zdecydowaną zwolenniczką czytania książek w całości, a nie używania streszczeń, ale trzeba przyznać, że akurat to mi się przydało. Wraz z opracowaniem i analizą rzeczywiście służą pomocą. Ale mimo to i tak zachęcam wszystkich to przeczytania orginału tej historii. Bo wprawdzie książka dla dzieci, ale naprawdę wspaniała i wzruszająca. Ale jak macie w szkole problemy na polskim, to czasem można sięgnąć po pomoc.

Tralalalalalala - 23 czerwca 2013 22:41


Kolka, a na jaki temat piszesz? Powyższa pozycja jest streszczeniem właściwej książki, więc twój komentarz jest całkowicie nietrafny

Cezary Kolczuga - 7 maja 2013 22:22


Kolejna smutna książka, ale uwielbiana przez innych za wspaniały kunszt literacki autora, niesamowitą historię i oczywiście wyjątkową bohaterkę. Jako dziewczynka, najpierw oglądałam film, potem czytałam książkę i za każdym razem chciałam aby moi rodzice zaadoptowali bohaterkę tej oto powieści. Ponadto, lubię za piękne i bajkowe zakończenie. Chciałabym, aby każda taka historia w prawdziwym życiu mogła się tak właśnie wspaniale skończyć.

Kolka - 7 maja 2013 21:58

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj