ebook Książę Kaspian - C.S. Lewis

Książę Kaspian

W życiu znanych nam z tomu Lew, Czarownica i stara szafa bohaterów upłynąl rok, w świecie Narnii natomiast 1300 lat!

Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja - młodzi bohaterowie opowieści - spieszą na pomoc prawowitemu władcy Narnii, księciu Kaspianowi, który toczy śmiertelny bój o prawo do tronu.

Drugi tom narnijskiej sagi w szacie filmowej ilustrowany fotosami z ekranizacji Księcia Kaspiana.

Dodaj komentarz


Rodzeństwo Pevensiech powraca do krainy po tym, jak Kaspian (Ben Barnes) wezwał ich za pomocą magicznego rogu. Źle się dzieje w państwie narnijskim - władzę przejęli okrutni Telmarowie, eksterminując przedstawicieli magicznych gatunków. Czy piątce nastolatków uda się na nowo zjednoczyć prześladowanych mieszkańców i stawić czoła potężnej armii? Czy lew Aslan przybędzie i wesprze ich w walce?

Sandra Bąk - 24 lutego 2014 18:53


Uwielbiam całą serię "Opowieści z Narni". Niesamowita podróż do niezwykłej krainy, w której zwierzęta mówią ludzkim głosem, i w której wszystko się może zdarzyć. Kolejny tom opowiadający o przygodach rodzeństwa Pavensie. Tym razem znajdują się w Narni długo po swojej pierwszej wizycie. Mają pomóc prawowitemu władcy Narni w walce o narnijski tron. Nie zabraknie tu oczywiście też Aslana, który początkowo ukryty nadal wpływa na wszystkich swoją obecnością. Ekranizacja filmowa była świetna, jednak jak dla mnie ksiażka zawsze będzie miała przewagę

Pharea - 17 stycznia 2014 06:56

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj