ebook Karolcia Marii Krüger. Streszczenie. Analiza. Interpretacja - Danuta Anusiak

Karolcia Marii Krüger. Streszczenie. Analiza. Interpretacja

Szczegółowe i przystępnie napisane streszczenie wraz z omówieniem problematyki zgodnie z aktualnym programem nauczania. Opracowanie zawiera również m.in.: plan wydarzeń, charakterystykę bohaterów (Karolci, Piotra, Prezydenta, Filomeny i in.), przykładowe wypracowania (Znalazłam niebieski koralik...; List do Karolci), istotne cytaty, ciekawe i różnorodne zadania sprawdzające – m. in. rebusy, wykreślanki, krzyżówki i testy do uzupełniania. Pomoc w przygotowaniu do lekcji i sprawdzianów. Treść opracowania konsultowana z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Dodaj komentarz


To jedna z książek mojego dzieciństwa, która opowiada o przygodach Karolci. Myślę, że to świetna lektura dla małych dzieci, nie ma w niej przemocy, a mogą się z niej czegoś nauczyć. Książka ta jest niezwykle magiczna i myślę, że może ona mieć pozytywny wpływ na naszą wyobraźnię. Któż nie marzy o znalezieniu takiego czarodziejskiego Koralika? Książka potrafi rozbudził w młodym czytelniku wiele emocji i naprawdę wciąga. Myślę, że to świetna pozycja dla matek, które chcą znaleźć swoim dzieciom jakąś odpowiednią lekturę do poduszki. Nie rozumiem idei opracowania takiej książki.

Tralalalalalala - 25 czerwca 2013 02:31


Także i takie książki przydają się człowiekowi. A już w szczególności, gdy ów człowiek jest uczniem. Dla mnie tego typu książka w podstawówce byłaby wybawieniem - Karolcia to był koszmar, nie książka.

Aleksandra Skibińska - 31 marca 2013 18:36

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj