ebook Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren. Streszczenie. Analiza. Interpretacja - Marta Zawłocka

Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren. Streszczenie. Analiza. Interpretacja

Szczegółowe i przystępnie napisane streszczenie wraz z omówieniem problematyki zgodnie z aktualnym programem nauczania. Opracowanie zawiera również m.in.: plan wydarzeń, charakterystykę bohaterów (Lisy, Lassego, Bossego, Ollego, Kerstin, Britty i innych), przykładowe wypracowania (Mój ulubiony bohater „Dzieci z Bullerbyn” to..., Opowiedz najciekawszą, twoim zdaniem, przygodę dzieci z Bullerbyn), istotne cytaty, ciekawe i różnorodne zadania sprawdzające – rebusy, wykreślanki, krzyżówki i testy do uzupełniania. Pomoc w przygotowaniu do lekcji i sprawdzianów. Treść opracowania konsultowana z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Dodaj komentarz


"Dzieci z Bullerbyn była to jedna z najwspanialszych lektur mojego dzieciństwa i potwierdzić to może chyba większość moich znajomych. Jest to książka raczej przyjemni i niesprawiająca uczniowi żadnych problemów, dlatego nie rozumiem czemu powstało jej opracowanie. Jeśli ktoś jednak utwór ten uzna za problematyczny to myślę, że wypracowanie to jest strzałem w dziesiątkę ponieważ jest to jedno z lepszych wydawnictw. Ale książkę warto przeczytać.

Tralalalalalala - 25 czerwca 2013 01:55


Streszczenie i opracowania są bardzo wygodne, ale w tym konkretnym przypadku nic nie zastąpi lektury samej książki, magicznej i wspaniałej. Zgadzam się jednak, że to opracowanie może być bardzo przydatne, żeby usystematyzować sobie wiedzę. Czyli - najpierw książka, potem opracowanie - to będzie bardzo dobra kolejność, nie odwrotnie!

Agnieszka Kolano - 1 kwietnia 2013 11:48

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj