ebook Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik językowy deDOMO - Grzegorz Śpiewak,red. Marek Jannasz,Agnieszka Szeżyńska

Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik językowy deDOMO

Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik językowy
Autorzy: Agnieszka Szeżyńska, Grzegorz Śpiewak
Redakcja serii: Marek Jannasz
Ilustracje: Magdalena Wójcik

Masz dziecko w wieku 3-6 lat? Znasz choć trochę angielski? Chcesz pomóc swojemu dziecku w nauce języka, a nie wiesz jak? Angielski metodą deDOMO jest właśnie dla Ciebie! "Angielski dla rodziców przedszkolaka" oparty jest na nowatorskiej metodzie nauki w domu.
deDOMO to: edukacja, motywacja i interakcja rodzic – dziecko.

Przewodnik językowy dla rodziców przedszkolaka zawiera:
- 20 okazji do ćwiczenia angielskiego z przedszkolakiem
- modelowe scenki z dialogami rodzic-dziecko
- wypowiedzi dziecka i rodziców na każdą okazję
- pełne tłumaczenie na język polski
- wskazówki i podpowiedzi, czyli gramatyka i frazeologia przy okazji
- scenariusze domowych gier językowych

Twórcy metody deDOMO, jak również współpracujący z nimi autorzy, redaktorzy i konsultanci, sami są rodzicami i właśnie dla rodziców stworzyli pierwszą serię publikacji do nauki angielskiego w domu. Metodykę "Angielskiego dla rodziców" doceniły m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej, które wraz z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji przyznało projektowi certyfikat Europejskiego Roku Kreatywność i Innowacji, Uniwersytet Dzieci - partner edukacyjny oraz British Council Poland - partner akademicki.

(c) copyright by deDOMO Education sp.j.

Dodaj komentarz


Po co wydawać pieniądze na nauczyciela języka angielskiego dla swojego małego dziecka ? Dzięki temu ebookowi można bez problemu z łatwością samemu pomóc dziecku w nauce tego jakże ważnego języka !
Otwórz drzwi dziecku na świat i ucz go języka.
Zgadzam się z poprzednikami że ta wersja zawiera więcej porad, ale jak najbardziej jestem z niej zadowolona i mogę polecić ją wszystkim !
Warto kupic zarówno tę wersję jak i przewodnik metodyczny.

Tralalalalalala - 25 czerwca 2013 00:08


Dość zaskakująca i ciekawa metoda nauki. Tym razem zawierający więcej porad. Nie przeszkadzała mi odmienność od "Angielski dla rodziców. Przewodnik metodyczny deDOMO". Obie pozycje tworzą całość.

Cezary Kolczuga - 16 kwietnia 2013 12:54


To jest bardziej praktyczna część materiałów do metody deDOMO. Choć jest przydatna i napisana prostym językiem, bardziej podoba mi się "przewodnik dla rodziców" - jest w nim więcej merytoryki, mniej porad.

Aleksandra Skibińska - 16 kwietnia 2013 10:23

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj