ebook Daj jej orgazm - Malwina Gartner

Daj jej orgazm

Jak stać się 100% kochankiem i poznać sekret długotrwałych orgazmów?

Czego konkretnie nauczysz się z tej publikacji?

* Dowiesz się, jak na przeróżne sposoby doprowadzić partnerkę do orgazmu.

* Poznasz różne rodzaje orgazmów oraz sposoby na to, aby bliska Ci osoba przeżywała je jednocześnie.

* Poznasz erotyczną mapę ciała Twojej partnerki i znajdziesz miejsca, które przy odpowiednich pieszczotach staną się "guziczkiem", przenoszącym Twoją drugą połowę do świątyni nieograniczonych doznań.

* Dzięki tej książce (prawdopodobnie jako jedyny z grupy Twoich kolegów) będziesz znał dokładne miejsce, w którym znajduje się legendarny Punkt G.

* Odkryjesz na nowo siłę urozmaiconych pocałunków.

* Jak za pomocą słów szeptanych do ucha partnerki wzmocnić stan przeżywany przez kobietę.

* Poznasz niewybaczalne grzechy mężczyzn, które są popełniane w łóżku.

Możesz przeczytać tę książkę i zdobyć klucz do wielokrotnych orgazmów Twojej partnerki lub być zadufanym w sobie samcem, uważającym się za świetnego kochanka, któremu niepotrzebne są żadne książki. Przecież wiedza jest dla mięczaków. Jeżeli jednak zrezygnujesz z tej publikacji, nigdy nie poznasz odpowiedzi na pytanie: Kiedy Twoja partnerka udaje orgazm, a kiedy najzwyczajniej w świecie przeżywa wszechogarniającą rozkosz? Chcesz poznać odpowiedź na to oraz inne skrywane pytania?

Stań się doskonałym kochankiem, znajdź punkt G i dowiedz się, jak doprowadzić kobietę do wielokrotnego orgazmu.

Dodaj komentarz


Moim zdaniem straszne jest to co dzieje się w życiu seksualnym wielu par, a raczej to co się w nim nie dzieje. Po przeczytaniu innej książki, której tytuł brzmi "Technologia orgazmu" zrozumiałam jak wiele kobiet jest niezaspokajanych przez mężczyzn, większość z nich nigdy nie zaznała przyjemności płynącej z orgazmu i jeśli nic się nie zmieni to prawdopodobnie już nigdy jej nie zazna. I jak tu winić kobiety za histerię, przecież wszystko jest winą mężczyzn. Ta książka jest zdecydowanie rozwiązaniem naszych problemów.

Tralalalalalala - 25 czerwca 2013 00:52

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj