ebook Czy ten rudy kot to pies? - Olga Rudnicka

Czy ten rudy kot to pies?

Romans z szefem, ucieczka i... mroczna tajemnica!

Niespełna trzydziestoletnia Ulka wikła się w romans z szefem. Gdy dowiaduje się o tym jego żona, wybucha skandal. Zwolniona z pracy dziewczyna ucieka z miasta. Przez przypadek trafia do wioski pod Wrocławiem, gdzie omyłkowo zostaje wzięta za poszukiwaną kryminalistkę. Jakby miała mało kłopotów, trafia do domu człowieka podejrzanego o ukrywanie zwłok w ogrodzie…

„Czy ten rudy kot to pies?” – wciągająca kontynuacja perypetii Ulki i Beaty z „Martwego Jeziora” to książka pełna nieprawdopodobnych zbiegów okoliczności, które prowadzą do zaskakującego finału!

Olga Rudnicka (ur. 1988)

Absolwentka Pedagogiki Specjalnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, autorka powieści kryminalnych: „Martwe Jezioro”, „Czy ten rudy kot to pies?”, „Zacisze 13” i „Zacisze 13 Powrót”. Pracuje jako asystentka osób niepełnosprawnych w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Śremie. Kocha jazdę konną i rytmy latynoamerykańskie, zwłaszcza salsę. Namiętnie czyta Joannę Chmielewską, Stephena Kinga, Joe Hilla, Tess Gerritsen i Jeffery'ego Deavera.

Dodaj komentarz


Ciąg dalszy „Martwego jeziora”. Olga Rudnicka w swych powieściach zgrabnie łączy humor z wątkami kryminalnymi. „Czy ten rudy kot to pies?” bawi, a zarazem trzyma w napięciu. Czyta się szybko i z lekkością, niewiadomo nawet kiedy mija ostatnia strona. Intryga jest wciągająca, a bohaterowie interesujący i naturalni. Wielbicielom lekkich kryminałów powieść z pewnością powinna przypaść do gustu. Mnie się podobało.

YoAnna - 10 maja 2013 17:31


Kontynuacja "Martwego jeziora". Kryminał z humorem (coś w klimacie książek Chmielewskiej). Lekkie, przyjemne i zaskakująco wciągające (można przeczytać w jeden wieczór).

Cezary Kolczuga - 6 kwietnia 2013 08:22


To była moja druga książka Olgi Rudnickiej zaraz po Martwym Jeziorze, którą przeczytałam. Już sam tytuł wskazuje, że będzie zabawnie!:)

Zakurzona półka - 26 marca 2013 16:14

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj