ebook Cinderella. Fairy Tales - Peter L. Looker

Cinderella. Fairy Tales

Here it is !

We are presenting the series comprising 12 most popular Fairy Tales ever.
Beautiful illustrations; easy, clear and comprehensible narration; clever, always up-to-date stories - these are only few features out of many this version is filled with.

Ebooks we are about to publish are created the way to move a reader to the bygone times where the fiction mingles with wisdom of our forefathers, where the evil is always defeated.  Adventure sucking in the listener and keeping them strongly until the last bit of the story is let out.

Epub version of the ebook we are about to present contains audio story accompanied by music and athmospheric sound efects.

In case an ebook doesn’t work properly please check for latest updates of you reader or/and application you are going to use.

Audio files for listening purposes will be found in ePub version of the ebook. If the sound is not audible we refer you to the technical specification of the device you are going to use.

Dodaj komentarz


Co można powiedzieć o Kopciuszku? Trudno policzyć wszystkie wersje tej bajki (niektóre mocno odbiegają od oryginału). Ta konkretna wersja nie wyróżnia się niczym szczególnym poza ilustracjami, które z pewnością przyciągną dzieci. Książeczka jest w wersji angielskiej, więc może pomóc w nauce tego języka. Szczególnie, że kiedy naukę łączy się z przyjemnością (zabawą) staje się ona skuteczniejsza. Wersję elektroniczną wzbogacono o pliki dźwiękowe. Polecam


Klasyczna opowieść o dziewczynie, która pomiatana przez złą macochę i okrutne siostry spełnia w końcu swoje marzenia. Piękna opowieść o dziewczynie, która spotyka na swej drodze wróżkę i dzięki niej dostaje się na bal u księcia. I to wystarcza by odmienić jej szare zycie. Książeczka jest swietną propozycją dla dzieci, które zaczynają właśnie przygodę z językiem angielskim. Zachęcam rodziców do jak najwcześniejszego uczenia dzieci języków obcych, a czytanie bajek jest świetną metodą nauki


Opowieść o tym, iż marzenia czasem mogą się nam spełnić. Wystarczy sobie tylko na to odpowiednio zapracować. Jako mała dziewczynka zaglądałam do babcinego ogródka, patrząc czy z dyni nie wyrosła kareta. Bajka kończy się szczęśliwe. Można uznać, iż to historia bardziej dla dziewczynek, ale może i mali chłopcy odnajdą tu coś interesującego. Angielska wersja podszkoli językowe umiejętności. Serdecznie wszystkim polecam.


Tyle wersji tej bajki powstało, że trudno zliczyć. Książeczka jest świetną propozycją dla dzieci nie tylko ze względu na ilustracje. Wersja angielska może pomóc przy nauce tego języka nie tylko dzieciom. Jednakże formę ebooka przy tego typu publikacjach jest uważam za dyskusyjną. Tradycyjna książka jest lepsza, bo monitor jest moim zdaniem mało praktyczny w przypadku czytania dziecku przez rodzica. Czytnik ebooków mógłby spełnić swoje zadanie, ale nie jest to tanie urządzenie.


Calineczka po angielsku łączy w sobie piękną baśń i możliwość nauki języka. Według mnie - jest to połączenie naprawdę idealne.


Piękna książeczka w języku angielskim. W związku z tym raczej dla starszych dzieci, które zaczęły uczyć się j.angielskiego (nie oznacza to, że osoby starsze nie mogą korzystać). Wersja elektroniczna (epub) zawiera pliki audio.

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj