ebook Chłopiec czy dziewczynka... - Karol Wójcik

Chłopiec czy dziewczynka...

Poznaj najnowsze, sprawdzone, naukowe sposoby planowania płci, które znają tylko nieliczni.

Jaka będzie Twoja reakcja na następujące moje stwierdzenia?

- Czy gdybym powiedział Ci, że istnieją od całkiem niedawna naukowe metody planowania płci, z których każdy może skorzystać, bez wychodzenia z własnej sypialni, uwierzyłabyś?

- A gdybym dodał jeszcze, że aby skutecznie zaplanować płeć swojego dziecka, nie jest konieczna specjalistyczna wiedza, ani osobista wizyta w poradniach, czy uwierzyłabyś?

- A jeżeli oświadczę, że możesz zacząć od przeczytania tej książki, i bez żadnej dodatkowej szczególnej wiedzy, umożliwi Ci to skuteczne zaplanowanie syna lub córki, to uwierzysz?

- Oraz dodatkowo, co najważniejsze, dowiesz się jak stworzyć własnym dzieciom najlepsze warunki startu do życia w zdrowiu, jeszcze przed ich narodzeniem.

Pomyśl, jak ważna dla Ciebie jest ta wiedza.

- Zanim powiesz "Nie, ta książka mi się nie przyda" zastanów się, czy naprawdę wiesz już wszystko.

- Wiedza ta będzie mieć istotny wpływ na Twoje życie.

- Wszystko, co trzeba zrobić, to zapoznać się z nią, a potem w razie potrzeby ją wykorzystać.

- Nie popełniaj błędów, których będziesz żałowała do końca życia! Przecież tutaj mówimy o Twoich dzieciach!

Publikacja "Chłopiec czy dziewczynka" umożliwi Ci zdobycie kompletnej, najnowszej, naukowej wiedzy. Dowiedz się, na czym polega planowanie płci.

Dodaj komentarz


Nie jestem przeciwnikiem poznawania płci przed narodzeniem dziecka i nie dziwię się rodzicom, którzy chcą mieć taka wiedzę. Tak naprawdę to kwestia wyboru. Dziwi mnie jednak ta pozycja obliczona chyba tylko na zysk. Wiadomo już od jakiegoś czasu że jedną z najskuteczniejszych metod wcześniejszego poznania płci jest badanie USG (choć nie ma 100% pewności), a jeśli chodzi o planowanie płci to tak naprawdę „na dwoje babka wróżyła”. Żadna metoda nie zapewnia sukcesu. Może tylko nieco zwiększyć szanse (czysto teoretycznie).


Ja jestem przeciwnikiem poznawania płci wcześniej, po co głowic się nad tym jakiej płci będzie oczekiwana przez nas - wielka miłość - malutka pociecha.
Niezależnie od tego czy będzie to dziewczynka czy chłopiec chyba tak samo będziemy go kochac , a przecież to może byc wspaniala niespodzianka ! :)
Nie jest to oczywiście jakieś złe , ale są inne sprawy, które lepiej badać i na które wydawać pieniądze ;)

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj