ebook Stokrotka i demony - Jan Paweł Krasnodębski

Stokrotka i demony

Kolejna książka Jana Pawła Krasnodębskiego jest kontynuacją wcześniejszej jego powieści pt. "Stokrotka". Tytułowa bohaterka pojawia się po kilkunastu latach jako terapeutka w ośrodku zwalczania uzależnień. Była narkomanka, a teraz psycholog, ma pod opieką grupę osób, które zmagają się ze swoją pokręconą psychiką i różnego typu nałogami. Każda z tych osób ma za sobą dramatyczne przeżycia i każda w inny sposób podchodzi do terapii. Gdy jedna z nich demaskuje dawne grzechy Stokrotki i kwestionuje jej wiarygodność jako terapeutki, demony przeszłości powracają. Uruchamia to ciąg zdarzeń, które burzą całe dotychczasowe życie bohaterki powieści.

Dodaj komentarz


Ciąg dalszy losów bohaterki ze "Stokrotki". Znów poruszamy się wokół problemu narkomani. Problemu ważnego, ale już trochę "przegadanego". Autor chyba miał to na uwadze i wprowadził kilka elementów uatrakcyjniających (ujawnienie przeszłości bohaterki).

Cezary Kolczuga - 18 kwietnia 2013 08:03


Ta książka o wiele bardziej podobała mi się od poprzedniej części, napisana innym językiem, wydaje się, że główna bohaterka się zmieniła. Porusza problemy, z którymi boryka się wielu ludzi wokół nas. Czytałam ją już jakiś czas temu, ale z tego, co pamiętam, nie było w niej żadnych nudnych lub nudniejszych fragmentów, jak dla mnie.

Aleksandra Skibińska - 17 kwietnia 2013 23:53

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj