ebook Ogród rozkoszy 2: Zerwana obroża - opowiadanie erotyczne - Black Chanterelle

Ogród rozkoszy 2: Zerwana obroża - opowiadanie erotyczne

Drugie opowiadanie z cyklu „Ogród Rozkoszy” autorstwa Black Chanterelle.

Niegdyś służąca, a teraz nowicjuszka najznamienitszego Domu Rozkoszy na wyspie Zuthos - Tamira - spędza kolejne miesiące swojego życia na intensywnym treningu. Pod okiem opiekuna, z którym łączy ją coraz mocniejsza więź, uczy się tajników kochania i niesienia przyjemności. Wraz z licznymi postępami na jej drodze stają również coraz trudniejsze wyzwania. Jedno z nich może zagwarantować symboliczne zrzucenie czerwonej obroży, świadczące o awansie i zakończeniu nauki, by ostatecznie rozwinąć żagle wielkiej kariery. Dotyczy ono tajemniczego gościa, który przypłynął na ich wyspę z dalekiej krainy… specjalnie dla niej.

O wyspie Zuthos słyszał niemal każdy. Opowieści głoszą o pięknych, błękitnych wodach, wiecznym lecie, olbrzymim porcie i tropikalnych plażach otulających ją ze wszystkich stron. Jest jednak coś, co wyróżnia ją spośród pozostałych wysp archipelagu, kusząc przybyszy nawet z najdalszych zakamarków świata. Mianowicie, ponad połowę jej powierzchni stanowi najznamienitszy dom rozkoszy jaki kiedykolwiek istniał, będący rajskim ogrodem. Pracujące w nim nierządnice latami doskonalą techniki seksu niespotykane nigdzie indziej, niekiedy dedykując im całe swoje życie.

O tym, jak faktycznie wygląda praca w ogrodzie, przekonamy się z perspektywy nowoprzybyłej Tamiry, utalentowanej i pełnej determinacji w drodze do sukcesu, usłanej przyjemnością.

Black Chanterelle - osnuta cieniem tajemnicy autorka oraz niezłomna badaczka ludzkich pragnień, marzeń i pożądań. W swoich dziełach skupia się na budzeniu w czytelniku szerokiej gamy doznań, zarówno sensualnych, jak i estetycznych. Erotyka jest dla niej pojęciem obszernym, pięknym i różnorodnym, jednocześnie pozbawionym tabu, co zawsze uchwyca w świetle swoich barwnych fabuł o elementach fantasy... i fantazji.

Dodaj komentarz


Brak komentarzy

  Pobierz fragment (ePub)   lub czytaj